• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny (?) problem z erekcją

konkof

New member
Witam, mam taki problem z erekcją podczas stosunku - generalnie mam kłopoty z przedwczesnym wytryskiem, ale nauczyłem się dobrze go powstrzymywać, żeby nie wystrzelić. Zazwyczaj wyjmuję penisa odpowiednio szybko i przytrzymuję, po chwili moge kochać się dalej. Zazwyczaj po drugim, trzecim taki powstrzymaniu erekcja mi zostaje, ale zupełnie tracę czucie - jakbym miał kawałek drewna. Tracę przez to podniecenie i erekcja spada. Musimy poczekać chwilę, żeby ponownie wróciła, ale wtedy juz szybko kończę, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Ktoś miał podobny problem, z czego to może wynikać?
 

pelesos

Active member
Na przedwczesny wytrysk można stosować tabletki. Przewidywane wydłużenie to kilka minut. Dla niektórych, aż tak wiele , dla innych to niewiele.
 

Trolo

Well-known member
Takie utraty czucia to normalne. Też tak mam jak dojdę 2x i potem chcę trzeci raz to już tracę czucie. Spróbuj wcześniej wyciągać, albo zatrzymaj się. Postaraj się nie ściskać mięśni, żeby powstrzymać wytrysk, tylko spokojnie poczekaj aż uczucie odejdzie.
 

amenek5

Active member
No wstrzymywanie wytrysku w taki sposób jak piszesz, nie jest niczym dobrym moim zdaniem, no i to naturalne ze po tym tak jakby dojdziesz , penis oraz twoje ciało zachowują się inaczej
 

Podobne tematy

Do góry