dziwny problem.

aub84

New member
witam wszystkich na forum, i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Mój problem jest dosyć niejasny dla mnie samego, choc z informacji zamieszczonych w Internecie wynika że dotyczy on właśnie stulejki. Ale od początku.
Nigdy wczesniej nie miałem z tym problemu (mam 29 lat) We wrześniu 2012 poznałem świetną dziewczyną i jak to zwykle bywa po jakims czasie wylądowalismy w łózku. Pierwszy drugi trzeci raz, super. Pozniej zauważyłem że coś niefajnego dzieje się z moim małym przyjacielem - google - i wyrok - stulejka. napletek zsuwał się z bólem gdy nie było erekcji, pojedyncze pęknięcia na skórze., skóra dziwnie święcoca. Co dziwne dla mnie ( na szczescie ) problem ustąpił całkowicie po 2 tygodniach. Jakoś tak się szczęśliwie złożyło ze nie było okazji do seksu pozniej ta sama sytuacja - łózko i za kilka dni stulejka - 2 tyg i wszystko wróciło do normy. Sytuacja już się powtarza 4 raz. Na razie nie mówiłem nic dziewczynie i nie wiem czy dobrze robie. Mieszkam za granicą więc nie mam możliwości narazie odwiedzić lekarza a wolałbym aby było to polski lekarz.
Pytania - czy to na pewno stulejka czy coś innego ? I czy może mieć jakikolwiek związek z nową dziewczyną ? Ile mniej więcej czasu potrzeba iść do lekarza czekać na zabieg itp ?
 

matisek08

New member
Moim zdaniem bardzo możliwe, że to stulejka. Też tak miałem i niestety wylądowałem pod skalpelem. Jak coś to, zgadamy się na skejpie albo gdzieś.
 

slash886

New member
ja też uważam ze to to stulejka, ale nabyta. Po każdym seksie, robią ci się rany, póżniej sie goja i bliznowacieją (nie wiem czy dobrze napisaełm) no i napletek sie zwęża. Samo nie przejdzie, musisz cos z tym zrobić.

Co do ilosći czasu, to zalezy czy pójdziesz na nfz czy prywatnie. Jeśli prywatnie to od ręki a jeśli na nfz to chwile trzeba poczekać, mi sie udało w dwa dni na nfz ale miałem fuksa. Czytałem ze niektórzy czekają po kilka miesięcy.
Prywatnie koszt zabiegu mieści się w zakresie 900-2000 zł. Duży rozrzut ;D
 
Podobne tematy





Do góry