• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny ból 8 dni po obrzezaniu

Adamek321

Member
Wygląda dobrze smaruj maścią contractubex dwa razy dziennie linie cięcia i bliznę. Staraj się ta maść tez wmasowywac pomoże to w wygładzeniu skory
 

nope

Well-known member
Moim zdaniem tez ok. Jedynie blizny pilnowac teraz masciami lub plastrami :) a swoja droga dlaczego miales zabieg?
 

kamilops

Active member
Wygląda dobrze smaruj maścią contractubex dwa razy dziennie linie cięcia i bliznę. Staraj się ta maść tez wmasowywac pomoże to w wygładzeniu skory

lekarz jeszcze zabronił, za 2 tygodnie mam dostac cos na blizny

Moim zdaniem tez ok. Jedynie blizny pilnowac teraz masciami lub plastrami :) a swoja droga dlaczego miales zabieg?
krotkie wedzidelko + nadmiar skóry
 

kamilops

Active member

przy wzwodzie sie rozciąga i nawet jak jest w spoczynku to ta skóra aż tak sie nie marszczy. Efekt marszenia jest dlatego ze musze jakos go podnies i zrobic mu fotki :p

A co do koloru skóry, faktycznie jak sie dobrze opale to jestem mocno ciemniejszy od innych, ale ja lubie - jakos tak lepiej wyglądam xD
 

Sebix92

Active member

przy wzwodzie sie rozciąga i nawet jak jest w spoczynku to ta skóra aż tak sie nie marszczy. Efekt marszenia jest dlatego ze musze jakos go podnies i zrobic mu fotki :p

A co do koloru skóry, faktycznie jak sie dobrze opale to jestem mocno ciemniejszy od innych, ale ja lubie - jakos tak lepiej wyglądam xD
Używasz jakieś maści? Ile masz lat? Byłeś na kolejnej kontroli? Jak wrażenia i opinia?
 

kamilops

Active member
Doktor ściągnął mi szwy 2 tygodnie i kazał tylko nawilżać. Prawdopodobnie dziś przepisze mi maści na miejsce po szyciu. A wrażenia pozytywne, jeszcze przy pocieraniu mam nadwrażliwość, ale przy chodzeniu już luksus :)

Nie wiem dlaczego, ale ja nie potrzebuje zadnego nawilżenia do masturbacji, a wszyscy tu mówili że na sucho ciężko :p Może mam inny styl po prostu :D
 

kamilops

Active member
Jak często i jak dlugo mam stosowac contractubex?
Mam znacznie wiecej skóry po lewej stronie, jest to miekkie i po pomasowaniu sie spłaszcza. Czy to sie wchłonie?
 

Adamek321

Member
Na to potrzeba miesiecy, wiec tutaj już tylko czas i contractubex dwa razy więcej. A bliznowiec wroci do takiego stanu ze będzie wyglądał jak normalna skóra i będzie wyglądał estetycznie. Ale już teraz wyglada to dobrze wiec nie ma się czym przejmowac
 

kamilops

Active member
Codziennie wieczorem contractubex (z czekaniem aż dobrze wyschnie przed nałożeniem bielizny) wystarczy czy na początku go częściej smarować?
 

Podobne tematy

Do góry