• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny ból 8 dni po obrzezaniu

kamilops

Active member
Wmasowuje to przynajmniej raz dziennie (staram się dwa) i czekam aż wyschnie, lecz nie widzę większych efektów. Po lewej stronie mam ciut wiekszy fałd skórny, a po prawej guzka od szwów. Ta fałda może od tego że mój penis naturalnie układa się na jądrach "bardziej na lewo"? Myślicie że po jakim czasie stosowania contrabutexu zauwaze jakieś zmiany?
 

Adamek321

Member
Ja zauważyłem po dwóch miesiącach, skóra stała się taka gładsza i bardzo miękka a nie twarda, jedynie kolor i tekstura się jeszcze jie zmienila
 

kamilops

Active member
Takie jak widzisz, w sumie nie wiem jak je określić. Raczej bliżej ht, ale skórę mam na tyle luźną że mogę spokojnie ją ruszać ;)
 

kamilops

Active member
Panowie mam taki problem. Jestem ponad 3 miesiące od obrzezania całkowitego i chyba mam nadwrażliwość. Jak chodzę w bokserkach to nic nie czuję, prysznic jest przyjemny. Ale przy np wycieraniu się ręcznikiem muszę uważać 'bo boli'. Dodatkowo używałem sztucznej pochwy z nawilżeniem (sliska oliwka) i nie mogłem dojsc że względu na nieprzyjemny mały prąd (?) Przechodzący podczas ruchów penisem na żołędziu.

Masturbuje się na sucho poruszając skorą na trzonie, a żołądź jest nie dotykany
 

nope

Well-known member
Oliwka sie raczej nie nadaje do tego. Jak już to lubrykant jakiś. Wtedy spróbuj ;) ale no troche dziwne jestem 8 tyg po i u mnie pocieranie zoledzi czy na sucho czy z lubrykantem jest git
 

nope

Well-known member
Wiem mniejwięcej o co ci chodzi. Też przy pocieraniu ręcznikiem czuję taki "ból" ale nie zwracam na to uwagi. Wytestuj dobry lubrykant :D
 

Amek

Active member
Myśle że to normalne, blizna się przebudowuje ciągle. Stosowanie contractubexu może powodować taką wrażliwość też
 

nope

Well-known member
Trenowac-używac kumpla w boju z kobietą lub samemu. Smarowac? Niczym. Używać jedynie jakiegoś lubrykantu podczas boju i tyle.
 

Podobne tematy

Do góry