• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny ból 8 dni po obrzezaniu

kamilops

Active member
Jeszcze nie mam terminu, ale pewnie za niedługo. Dziś napisałem do doktora maila (on meilowo przyjmuje) to pewnie coś powie o szwach
 

Adamek321

Member
jak wypadną szwy jesli lekarz ci nie zaleci sam jakis maści, to zacznij stosowac minimum 2 razy dziennie masc contractubex, wmasowuj ją w ten twardy pierścień i tą opuchlizne. Jesli chcesz moze zacxzac stosowac potem tez plastry silikonowe ;) bedzie dobrze
 

kamilops

Active member
Szwy mam ściągane w piątek, a już mogę zacząć chodzić bez opatrunku? Nie ukrywam że haczace o bieliznę szwy mnie bolą
 

Adamek321

Member
Jesli chcesz sprobowac to możesz chodzić bez w ciasnej bieliźnie, jeśli jednak nie chcesz czuc dyskomfortu to noś jakis delikatny opatrunek
 

kamilops

Active member
ściągnąłem i moge sie poruszać, wiec nie ma tragedii xD na noc zrobie moj standardowy opatrunek, czyli gaza + przylepiec
 

nope

Well-known member
Hej. Nie pomogę Ci w twoim problemie niestety bo sam dopiero ze swoim chcę iść. Również mam na oku Pana Kuźniara. Co o nim sądzisz będąc już po zabiegu? Miałeś na nfz czy prywatnie? Jak długo czekałeś na zabieg od pierwszej wizyty? Jaka cena? I jak opieka po zabiegu przez lekarza?
 

kamilops

Active member
Wizyta prywatnie, po 6 miesiącach zabieg na nfz. Teraz ide na sciaganie szwów, same wizyty chyba razem 350zl. Kontakt mailowy, doktor odpisuje po 12-24h wiec bardzo fajnie, zdjęcia mu sie podsyła i ocenia. Sam zabieg w rzeszowskiej profamilii super, bezboleśnie.
 

Podobne tematy

Do góry