• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwny ból 8 dni po obrzezaniu

kamilops

Active member
8 dni temu miałem zabieg u dr Kuźniara. Wszystko raczej poszło gładko, lecz od kilku dni, po zmianie pozycji (z leżącej na stojącą) boli mnie trzon penisa, a zwłaszcza prawa strona. Nie mam żadnych zmian chorobowych (chyba) - tak jakby grawitacja działała swoje i przelewało się coś w tej opuchliźnie. Penisa noszę do dołu, ponieważ nie wiem jak go ułożyć do góry, albo mi gumka od bielizny przyciska, albo on spada. Po 30 sekundach ból ustaje. Czy to normalne?
i jak to wygląda ogólnie?

 

kamilops

Active member
Nie rozumiesz chyba mojego problemu, boli mnie przy nasadzie trzonu, po prawej stronie, widać tam zgrubioną żyłę (?), i dziwi mnie fakt bólu tylko przy zmianie pozycji, potem nic już nie czuje.

A po za tym, jak to wygląda?
 

zane77

Active member
Noś go do góry. Przykej na pbruchu plaster o długości ok 50 cm, po srodku gazik tak, żeby penic był przyciśnięty do brzucha. Ja tak nosiłem przez dwa tygodnie.
 

kamilops

Active member
Nie potrafię tak życ, gumka od bielizny przyciska mi ranę po wędzidełku a raczej ciężko będzie żyć bez bielizny. Jak leżę i oglądam coś na YT to go położę na brzuchu, ale normalnie nie ma szans.
 

randomguy66

New member
Chłopie ale co Ty wgl wygadujesz XD.
Bierzesz wacka owijasz gazą ciasne slipy majtki jak nie masz to kup pacjent do góry przyciskasz go slipami i jest elegancko nawet jak się ruszasz.
Jak Ci przyciska to najwidoczniej nie owijasz gazą albo za małą warstwę gazy dajesz.
Normalnie go owijasz gazą jak mumię ciasne slipy i do góry.
 

MKD

Active member
to pora kupic wieksze gacie jak masz gumke od bielizny na wysokosci wedzidelka xD a nie nosic te same od dzieciaka.

Owijasz lekko gaza, przyklejasz do brzucha, zakladasz bielizne i w chwile sie przyzwyczajasz. Pozniej sie zapomina, ze w takiej pozycji sie sprzet nosi
 

kamilops

Active member
moje slipy są odpowiednie, nie będę chodził w slipach do pępka xD

A jak to wygląda jak na 8 dni po zabiegu?
 

80051

Active member
chodzisz w luźnych bokserkach? Ja w tych obcisłych, nie mialem zadnego problemu z noszeniem do góry. próbowalem roznych plastrów ale nie szło mi z nimi, zla technika zdaje sie, ale co mi pomagalo - wez dwa duze listki recznika papierowego, pozginaj je na pół na pół tak zeyb miec taki prostokąt o wielkosci Twojego małego i jajek i sobie to wsadz miedzy majty a penisa i dzieki temu ustabilizujesz go troche, nie bedzie sie tak miotać
 

kamilops

Active member
Slipy, ale trochę nie rozumiem. Ja próbowałem go nosić tak przyklejonego do podbrzusza, a tutaj podłozenie między penisa a jądra papieru go tylko trochę uniesie. To wystarczy?
 

80051

Active member
Ja nosilem 2 tygodnie dokladnie w taki sam sposob jak lekarz mi zawinął pendraka na stole. czyli owijam rane gazikiem, owijam to pozniej bandazem i mam rane zabezpieczona, a zeby sie "trzymal do gory" to wsadzalem tam taka podpaske z papieru i sie trzymal. i tak lazilem 2 tyg
 

kamilops

Active member
To ja owijam gazą i takim przylepcem i w sumie jestem zadowolony. Pytałem lekarza to mówił że mogę nosić normalnie do dolu. Szkoda że penis najlepiej wyglądał zaraz po operacji, teraz czekam aż opuchlizna zejdzie ;)
 

MKD

Active member
U mnie opuchlizne wywalilo po 2 zmianie opatrunku. Pierwszy byl uciskowy a drugi moj juz nie to opuchlizna wyszla
 

kamilops

Active member
Udaje mi sie go nosić do góry i jak to wygląda na 12 dni po zabiegu?

to żólte po wędzidełku to usuwać siłą czy zostawić aby samo odpadło? Wydaje mi sie że ilość tego sie zwiększa z dnia na dzień, co widac na porownaniu z fotkami z 8 dnia.

 

80051

Active member
Eee ja bym nie odrywał nic, sam odrywalem strupy z wedzidełka i tym samym zamiast jednego strupa to mialem 4, bo tam co urwalem to wyrastal nowy strup, ja bym nie ruszal. Ciezko nie ruszac ale nie ruszac lepiej chyba
 

_mati_

Member
Jak twarda, to pewnie masz obrzęk. Zapytaj na wizycie kontrolnej lekarza. Mi przepisał na wizycie po 5 tygodniach maść sterydową. Stosuje ponad tydzień i są efekty. Ale i tak potrzeba na pełne zagojenia trochę czasu
 

Podobne tematy

Do góry