• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwne biale przebarwienia

Kontad

New member
Witam tak jak widać na zdjęciach mam takie białe przebarwienia , w internecie nic o czymś takim znaleźć nie mogę . Miał ktoś cos podobno ? Co to może być? Jak to wyleczyć

edit nie da się dołączyć zdjęć z zapodaj net a z tych innych stron nie działa mi . Mogę wysłać zdjęcie na wiadomości prywatnej jeśli ktoś jest w stanie pomoc
 

toastt

Well-known member
Zdjęcia wszystkie do siebie podobne i z tej samej perspektywy, więc trudno z nich cokolwiek wywróżyć. Światło też na zdjęciach nie za bogate. Ogólnie wydaje mi się, że masz wysuszoną żołądź, a te plamy wyglądają tak jakby były bliznami jakby po rozklejaniu napletka w przeszłości (?), ale pewnie to nie to. Jeśli tych plam wcześniej nie było to obstawiam jakąś infekcję lub wygojony uraz mechaniczny. Na liszaja to nie wygląda, chyba że prędzej na jego początki.

Warto byś się udał z tym do lekarza (tak w ogóle to się dziwię, że jeszcze z tym nie byłeś). Wołam użytkownika @pelesos
 

Kontad

New member
Tylko z tej perspektywy mam . Myślałem ze samo zejdzie wiesz jakoś tak się ludziłem . Teraz już się zapisałem na ten tydzień najbliższy
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Dziwne zjawisko po masturbacji Inne 0
A Dziwne zaczerwienienie żołędzia Inne 5
L dziwne Inne 3
J Dziwne łaskotanie penisa Inne 11
M Dziwne ciemne/czerwone krostki na mosznie Inne 4

Podobne tematy

Do góry