• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwna przypadłość

Dongshin95

New member
Witam mam problemik albo wariuje delikatnie.
W poniedziałek miałem zabieg usuwania stulejke i wszystko ładnie i fajnie się goi, Pan doktor przepisał mi antybiotyk i masc antybiotykowa i czytałem tutaj forum i problemy innych kolegów, że mają problem po obrzezaniu bo sikaja na wszystkie strony i tu się lekko dziwilem bo problemu nie bylo (jest taki strumień że trzeba lać pod prysznicem) aż do momentu kiedy przed snem wysmarowalem "broń" trochę większą niż dotąd ilością maści. Dwa dni potem przy porannym sikaniu odprezylem cialo żeby się odlać i przez 2/3sekindy nie leciało nic aż poszło jakby cewka się odblokowala, zobaczyłem że na cewce mam albo taka zaschnieta masc lub ropke i teraz sytuacja się
powtórzyła,co polecacie ?
Czy spsikac sobie to octaniseptem? Miał ktoś taki temat?
 

max11400

Active member
Tak, u mnie też po paru dniach zrobiła się taka jakby ropa na ujściu cewki, potem zmieniła się w delikatnego strupka, po paru dniach znikło samo. Nic nie stosowalem tylko octanisept po sikaniu, prysznic delikatny bez wody prosto na fiuta tylko "z ręki" wodą polewać plus ewentualnie polać szarym mydłem i spłukać. Przejdzie samo ale przez parę dni może sikać na różne strony świata więc lepiej sikaj na siedząco
 

Podobne tematy

Do góry