• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwna rana/przekrwienie.

marekgarnek

New member
Witam, przychodzę do was z dwoma sprawami. Pierwsza ważniejsza, posiadam stulejkę, dzisiaj pod napletkiem (od strony wewnętrznej) zauważyłem dziwną ranę/przebarwienie. Rozciąga się na centymetr, jest czerwona, gładka, nie boli gdy dotykam ani miejsce nie jest nabrzmiałe. Przedwczoraj na pewno tego nie było. Wpisałem w internet i oczywiście pierwsze co zobaczyłem to, że mam raka, czy ktoś z was mógłby mi poradzić co to jest?
 

Trolo

Well-known member
To raczej stan zapalny. Jeżeli masz częściową to trzeba poprawić higienę i coś ze stulejką zrobić, jeżeli całkowitą to też trzeba coś z nią zrobić bo będzie się to powtarzać.
 

marekgarnek

New member
Dzięki za szybką odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie a nie chce tworzyć oddzielnego tematu specjalnie. Miałem jutro iść do chirurga który w naszym mieście jest po prostu chirurgiem do którego się idzie jak coś z czymś trzeba zrobić. Pytanie jest takie, czy opłaca się iść do niego z tym problemem, czy lepiej iść do kliniki specjalizującej się w stulejkach i tam to załatwić?
 
Do góry