• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwna obręcz wokół penisa

dawcio123123

New member
Witam,mam problem,od już bardzo dłuższego czasu,jakieś 2 lata mam wokół żołędzia takią białą obręcz. Jest to coś w rodzaju bardzo suchej skóry. Podczas spoczynku,nie przeszkadza mi to,ale jeżeli mam ściągnąć skórę,to mnie zaczyna to boleć. Jak już to ściągnę, to mnie zaczyna uciskać,a podczas wzwodu to jest bardzo bolesne. Nie bylem u lekarza jeszcze,mam 16 lat,szukam rozwiązania tutaj,bez konieczności lekarza,zadnych kremow nie stosowalem.
Dodaje fotki
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 452ul.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 456ry.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/81 ... 457ut.jpg/
Sorrki za jakos,robione telefonem,ale mozna zobaczyc wokol taką białą obręcz,to strasznie boli. Nie wiecie co z tym zrobic? kremem jakims?
Dzięki za pomoc
 

dawcio123123

New member
Możliwe,że masz racje,poniewaz zlapalem to jak zauwazylem na wakacjach na teneryfie,tam praktycznie caly czas siedzialem w wodzie,może to być grzybica. No cóż,jak sie nie da nic z tym zrobic to pójde do dermatologa,dzięki za pomoc : )
 

kristofer87z

New member
Kup sobie Clotrimazolum, w aptece bez recepty, po 3 zł...
Nasmaruj sobie, zostaw na parę godzin, wymyj dokładnie, wysusz i powtarzaj ten cykl aż zniknie.
Ja miałem parę razy taki problem i znikało po max 2-3 dniach.
 

dawcio123123

New member
Udalem sie do dermatologa,który stwierdził,że są to jakieś pękciny? pęciny?wypękciny?wypęciny? coś takiego,nie pamietam dokladnie,i kazał mi udac sie do urologa z tym,a wiec bede musial tam sie udac : )
 

kristofer87z

New member
Być może lekarzowi chodziło o kłykciny. Jest to choroba weneryczna, najpopularniejsza w Europie. Nie jest bardzo groźna, ale zaraźliwa, dlatego zarówno Ty jak i Twoja dziewczyna powinnyście być poddani leczeniu. Nieleczona prowadzi do powstania narośli w intymnych miejscach. Dobrym lekiem pozbędziecie się problemu w 4-5 miesięcy...

Trzymam kciuki za Ciebie, zeby to nie bylo to, ale lepiej idz do lekarza to potwierdzic.
 

dawcio123123

New member
To w sumie stwierdził dermatolog, i powiedzial ze mam sie udac do urologa z tym.
Zauważyłem, że jeżeli to np posmaruje normalnym kremem nivea,albo po prostu nawilże to miejsce tą maścią co podałeś, to jak ściągam skóre na dół, to po prostu praktycznie nie odczuwam bólu, pod warunkiem ze jest to nawilżone. Może musze to po prostu smarować zwykłym kremem? A jeżeli nie smaruje przez jakis czas, i sciagne skóre to mnie to uciska,co jest bolesne : / Dziękuję za pomoc.
 

kristofer87z

New member
Bez względu na to co Ci się wydaje idź do urologa.
Dermatolog posiada wiedzę potrzebną do zdiagnozowania tej choroby, dlatego nie ignorowałbym tego.
 

dawcio123123

New member
Witam, udalem się do urologa, który stwierdził, że mam jakieś kłykcie...czyli pewnie kłykciny...
Dał mi l lek "Condyline" i kazal pojawic sie z powrotem za miesiąc. Czy ktoś używał tego leku już? Moze mi ktos powiedziec, jaki jest czas leczenia? Dziękuję
 

kristofer87z

New member
kristofer87z napisał:
Być może lekarzowi chodziło o kłykciny. Jest to choroba weneryczna, najpopularniejsza w Europie. Nie jest bardzo groźna, ale zaraźliwa, dlatego zarówno Ty jak i Twoja dziewczyna powinnyście być poddani leczeniu. Nieleczona prowadzi do powstania narośli w intymnych miejscach. Dobrym lekiem pozbędziecie się problemu w 4-5 miesięcy...

Trzymam kciuki za Ciebie, zeby to nie bylo to, ale lepiej idz do lekarza to potwierdzic.

Parę postów wyżej opisałem Ci tą chorobę... ^^^
 

dawcio123123

New member
Tyle, że na ulotce jest napisane, że po 3 dniach powinno zejść, wiec nie wiem czemu to ma Twoim zdaniem 4 miesiące trwać, no cóż, zacząłem tego używać i jak narazie nic sie nie dzieje, poczekam troche i moze bedzie dobrze :)
 

kristofer87z

New member
To, że zniknie i nie będzie widać, nie musi oznaczać, że jesteś całkowicie zdrowy, bo możesz być nadal nosicielem i zarażać dziewczyny.
Czas leczenia zależy pewnie od stopnia zaawansowania choroby.
Czas 4 miesięcy jaki Ci podałem jest skopiowany z jakiejś wirtualnej poradni gdzie na ten temat wypowiedział się dermatolog/wenerolog.
 

dawcio123123

New member
Ehh, mam następny problem- nalozylem tego leku na miejsca, w których występują te kłykciny, i przypadkowo dotknąłem również żołędzia, powstała w tamtym miejscu, obok cewki moczowej taka górka, taki bólik jakby, który strasznie boli nawet, jezeli przejade tam wodą, oddawanie moczu jest strasznie bolesne i szczypie, nie da sie tego bólu opisac, ktoś wie czym moge ten bólik zlikwidowac? Z tego co patrze to moznabyloby to przebic, z tym, że nawet jak leciutko to dotkne to cholernie to boli, wiec przebijania tego sobie nie wyobraza...
 

kristofer87z

New member
Powiedz nam, co to jest "bólik", bo nigdy nie spotkałem się z takim określeniem.
Podejrzewam, że ten lek jest agresywny i doszło do podrażnienia (żołądź jest bardzo wrażliwy).
Na Twoim miejscu przeczekałbym ten stan, bo po przebiciu może dojść do zakażenia.
 

dawcio123123

New member
Bo nie przeczytalem, że miejsce, które mogą być obok należy kremem posmarowac, to jest taka jakby biała górka na żołędziu, która wlasnie zrobiła się przez dotknięcie tym lekiem, jest ona strasznie bolesna i wrażliwa. Wygląda ona mniej tak- http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac1 ... 9aec4.html
słabo widać, bo robione telefonem, taka góreczka centralnie obok cewki moczowej, która bardzo boli. Nie wiem czy mam ją czymś posmarować, żeby nie bolało, ale jak próbuje sie odlać to szczypie i piecze tak, jakby mi miało jajca urwać zaraz :p
 

dawcio123123

New member
Ehh, fajnie, mam nastepny problem- skóra nie chce mi zejsc, chociaz robie z calej siły, coś czuje, że po prostu porobilem tym lekiem i zrobil mi sie gnój, i mi sie jakby skleiło to wszystko, troche żołądz wychodzi,ale strasznie ciezko, i nie chce wyjsc do konca... cos czuje ze bede musial byc obrzezany przez to... : /
 

dawcio123123

New member
Ehh, fajnie, mam nastepny problem- skóra nie chce mi zejsc, chociaz robie z calej siły, coś czuje, że po prostu porobilem tym lekiem i zrobil mi sie gnój, i mi sie jakby skleiło to wszystko, troche żołądz wychodzi,ale strasznie ciezko, i nie chce wyjsc do konca... cos czuje ze bede musial byc obrzezany przez to... : /
 

Podobne tematy

Do góry