• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dziwna obręcz wokół penisa

kristofer87z

New member
Możesz spróbować pokremować to miejsce kremem Bambino.
Może to brzmi śmiesznie czy coś, ale ten krem ma działanie kojące i może Ci trochę ograniczy ten ból.
 

kristofer87z

New member
dawcio123123 napisał:
Ehh, fajnie, mam nastepny problem- skóra nie chce mi zejsc, chociaz robie z calej siły, coś czuje, że po prostu porobilem tym lekiem i zrobil mi sie gnój, i mi sie jakby skleiło to wszystko, troche żołądz wychodzi,ale strasznie ciezko, i nie chce wyjsc do konca... cos czuje ze bede musial byc obrzezany przez to... : /

Działania niepożądane:
>1/100- Podrażnienie, pieczenie oraz zaczerwienienie w miejscu stosowania leku. Drobne pęknięcia skóry.
1/1000- Stan zapalny żołędzi i wewnętrznej blaszki napletka.

Być może się na to załapałeś, wystarczy minimalne pęknięcie napletka, żeby z bólu nie dało się go ściągnąć.
Weź chusteczkę, wysusz tyle ile możesz z góry, może szybciej się podgoi.
 

dawcio123123

New member
Udalem sie ponownie do urologa, tyle że prywatnego, który stwierdzil, ze zrobil mi sie stan zapalny, przypisal mi lek zwany rywanol, i jakis spray do odkażania, i kazal codziennie mi przemywac tym wszystkim. Stwierdzil, że condyline to nie był dobry pomysł, ponieważ to było w płynie, i mi sie rozlało po innych czesciach penisa, powodując zakażenie i zapisał mi krem zwany "Aldara".
Kazał mi najpierw pozbyć się infekcji, a pozniej uzywać tego kremu, myślę, że to pomoże. Mimo wszystko, dziękuję wam za pomoc i pozdrawiam :)
 

Podobne tematy

Do góry