• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzisiaj obrzezanie

tomasznowak20

New member
witam! Dzisiaj mam zabieg obrzezania w Poznaniu. Mam stulejke i liszaj na napletku. Dam znać jak zabiegu.Macie jakieś rady jak się przygotować do zabiegu i zaraz po nim?
 
Skoro dzis jest zabieg-najlepiej zapytaj lekarza co robić po zabiegu.

A teraz przed zabiegiem, wrzuć na luz przede wszystkim. Na forum jestes od 5 lat więc powinienes wiedziec jak sie przygotowac ;)
 
Pamiętam jak mnie zaczęło boleć po wyjściu ze szpitala, gdy czekałem na taksówkę ;) Pobolało z godzine i się uspokoiło. Ból i nadrważliwość jest sprawa indywidualną. Na szczęście miałem farta i obyło się bez większych problemów. Dziwię się bo ogólnie jestem bardzo wrażliwy na ból.
 

Krecik25

Member
Powodzenia w rekonwalescencji.
Jaki typ wybrałeś? Ja też pamiętam jak wyszedłem z kliniki i wsiadlem do auta, kiedy przestało działać znieczulenie myślałem że zdechne.
Plus do tego Krakowskie dziury, dobrze że dziewczyna ma miękkie zawieszenie bo jakbym miał jechać swoim bym się popłakal :D
 

Krecik25

Member
Ja już po tygodniu mogłem nie nosić ale lekarz powiedział że będzie mnie bolało , przez to że szwy by ciągnęły za majtki.
Jak już będziesz miał czyste opatrunki , nie będzie krwi ani innego dziadostwa to możesz przestać :)

Ja zamierzam 2 tygodnie nosić aż do zdjęcia szwów :)
 

Marcin30

New member
Witajcie. Ja miałem obrzezanie 19.11. Wszysko goi sie dobrze,ale widze gdzieniegdzie jeszcze male kropki krwi na opatrunku. Ja tez zamierzam nosic opatrunek do momentu rozpuszczenia szwow.
 

Krecik25

Member
Też mam rozpuszczalne , ale lekarz i tak mówił że po 2 tygodniach je wyciągnie.

Już nawet kilka mi wypadło , czytałem gdzieś że to się goi do 2 tygodni to chyba nie ma sensu dużej ich trzymać.
 
Wygląda mi to na całkowite z wyciętym wewnętrznym. Świadczy o tym brak opuchlizny(może się pojawić, ale raczej nie będzie to typowa oponka) i wysokie cięcie. Wg mnie wygląda bardzo dobrze, nie ma żadnych wydzielin, opuchlizny itd. Dobra robota.
 

tomasznowak20

New member
Doktor miał same pozytywne opinie :) martwią mnie tylko takie czerwone plamy na zoledzi. To jest jakaś choroba mam ja długo.teraz jak zoladz jest odsłonięta każde dotknięcie majtek jest bolesne :( inne miejsca na zoledzi nie bolą.
 

Podobne tematy

Do góry