• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzisiaj obrzezanie

Nie widzę żadnych plam na żołędzi... Masz całkowite, wysokie(blizna blisko żołędzi)

Ja specjalnie lekko moczyłem opatrunek żeby lepiej go było zdjąć(chodzi o rozpuszczenie krwi i wydzielin które sklejają ranę z opatrunkiem). Jeżeli koniecznie chcesz żeby opatrunek pozostawał suchy to okręć go folią i u nasady penisa nałóż gumkę recepturkę. Inna opcja połóż się w wannie i polewaj się słuchawką. Wtedy woda będzie spływała na boki.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ani high ani low. Blizej do low bo masz moze 3 mm zostawione wew patrzac od gory. To tyle co nic tak naprawde. W kazdym badz razie grzyb bedziesz mial zawsze na wierzchu
 

tomasznowak20

New member
To jest zoona chyba właśnie :( ciężka sprawa. Mówiłem urologowi o tym ze boli on mówił ze to raczej nie ta choroba. I ze hak się odsloni to szybciej się goi ale raczej obrzezanie nic nie pomoże :(
 

on22

New member
Trochę przeżyć z grzybem miałem, nadal w sumie jakieś tam mam, bo się goi, ale czegoś takiego nie. Dlatego, nie traktuj mnie jako specjalisty. Wyrażę wyłącznie swoje subiektywne zdanie. Wygląda mi to na jakiegoś siniaka. Dodatkowo, piszesz, że przy dotknięciu cholernie boli. Połącz to z miejscem, na którym jest, czyli grzyb, dodatkowo nadwrażliwośc, jeśli takową masz i mój bełkot być może ma sens, ale znając mojego lekarza, gdybym mu to pokazał i powiedział, to pewnie by mnie wyśmiał :D Ale mimo wszystko, mi to wygląda na jakiegoś siniaka, może szwy podrażniły jakoś to miejsce? Może się uderzyłeś?

Jeśli nie, to jakiś stan zapalny. Cholera wie. Stwierdzić to może tylko specjalista, takze udaj sie od niego, być może przejdzie samo, ale jesli nie, to nie ma na co czekać i zawsze trzeba zakładać najgorszy wariant, żeby później wychodzić z problemów z uśmiechem na twarzy :)

W każdym bądź razie udaj się do lekarza, nie żałuj kasy, jeśli nie da się na kase chorych albo nie chcesz.
 

Podobne tematy

Do góry