• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dzien numer 4 - obrzezanie calkowite + wedzidelko

anonim9998

New member
Witam ponownie jestem 4 dni po zabiegu, dzis krwawienie ustalo , wedlug doktora powinienem juz ograniczac opatrunki, lecz bol jest okropny.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz pomozcie mi moze ktos tak mial a mianowicie szwy mi sie chowaja.

Daje zdjecia ponizej


Tak wyglada jak go nie ruszam normalnie ( niektore szwy sa schowane ) Tak ma byc? Przy psikaniu octeniseptem chwile swedzi i piecze calosc, i od dolu zoledzia schodzi mi naskorek mam go na sile zdrapac?



Tak jest gdy naciagne skore w tym momencie tam gdzie sa strzalki ona po prostu puchnie momentalnie.



A to z tylu wedzidelko.



Czy wedlug was wszystko sie goi poprawnie?
 

anonim9998

New member
Witam po nocy, ze zdjecia 3 odpadla mi tak czarna kulka wraz z kawalkiem szwa, puscilo pare kropel krwi to tyle.
Problem jest inny na zdjeciu 2 widac od korony w gore fioletowy kolor,siny dzis to jest ciemniejsze jeszcze mam sie tym martwic?
 

anonim9998

New member
Dzien numer 5 dobiegl konca, coraz lepiej to wyglada poza sinym kolorem i lekka opuchlizna wszystko sie ladnie goi.
Jedyny bol jaki odczuwam to podczas nocnych wzwodow.
 

Podobne tematy

Do góry