• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

DZIĘKUJĘ WAM FORUMOWICZE!

jasieceq

New member
Chciałbym uroczyście ogłosić , iż dziś pozbyłem się mojej stulejki , która była już dość poważna (Miałem narośla brodawkowe na napletku) Czytałem , czytałem , aż w końcu się zdecydowałem. Nie leczyłem się prywatnie , a na zabieg czekałem tylko 5 dni. 8:30 przyjęcie do szpitala , podpisywanie dokumentacji , godz 12 zabieg. Znieczulenie miejscowe no i już po. Moje pytanie brzmi kiedy mniej - więcej ustąpią bóle po szwach , które mnie strasznie pieką i szczypią? Pisząc post jestem 2h po zabiegu. Jeszcze raz bardzo wam dziękuję za liczne tematy , które pomogły mi się zdecydować na zabieg!!!
 

Spector

New member
Z każdym dniem będzie coraz mniej boleć.Pamiętam ,że dla mnie najlepszym dniem był 4 dzeiń po zabiegu ,bo wtedy mocno ustąpiła nadwrażliwość i opuchlizna ,ale u każdego przebiega to inaczej.Gratuluję decyzji i życzę powodzenia.Teraz będzie już tylko lepiej :)
 

Sirmaek

New member
Ból zależy od każdego indywidualnie, więc trudno jest powiedzieć kiedy Cię przestanie boleć.

Nie przejmuj się bólem, nie myśl o tym.

Ja również jak TY zastanawiałem się głęboko i podjąłem decyzje - nie żałuje.

Będzie wszystko dobrze, z każdym dniem tylko lepiej...
 

Podobne tematy

Do góry