• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dylemat 2 dni po zabiegu

patrok

New member
Cześć, we wtorek o 17 miałem zrobiony zabieg wszystko wygląda okey oprócz jednego mankamentu. A mianowicie na napletku na samej górze(podczas nie ściągnięcia napletka) jest mała ranka. No i teraz mam dylemat czy ściągać napletek by dezynfekować całą ranę czy nie ściągać i skupić się tylko na tej gorze by nie było widać krwi?? Bo automatycznie przy ściąganiu rozciąga się to więc nie wiem czy się zagoi to w taki sposób. Zdjęcie nie złapało ostrości ale mniej więcej widać o co chodzi.

PS. Plaster został bo nie chciałem rozwalić szwów( było ich 5 bo nie dało się założyć normalnego opatrunku)

 

patrok

New member
Konsultacje mam 13.07 we wtorek. Od zejścia znieczulenia nie czuje żadnego bólu. Przeczekać czy lepiej założyć jeszcze raz szwy ?
 

mati12

Well-known member
Poczekaj do wizyty teraz już nic nie zrobisz za późno rana sama się zabliźni przez ziarnikowanie
 

mati12

Well-known member
Ściągaj delikatnie normalnie napletek myj delikatnie pianą z szarego mydła dezynfekuj Octenisept
 

patrok

New member
Panowie wszystko wygląda w porządku?
9 dzień cały czas podczas dezynfekowania zostaje krew na gazie co prawda nie dużo ale jednak.

 

patrok

New member
25 dni po zabiegu, dzisiaj odpadła mi ostatnia z szew(tam gdzie najbardziej czerwone jest).

Po jakim czasie zacząć używać maść na blizny ?

 
  • Like
Reactions: AGv

Adam90

Member
25 dni po zabiegu, dzisiaj odpadła mi ostatnia z szew(tam gdzie najbardziej czerwone jest).

Po jakim czasie zacząć używać maść na blizny ?

Siema czy twój penis po zabiegu był mniejszy w stanie spoczynku jak przed zabiegiem? Wrócił po dłuższym czasie do rozmiaru przed zabiegiem?
 

Podobne tematy

Do góry