• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Duży właściwie mały problem

szwab9966

New member
Witam. Wiem że mam stulejke niecałkowitą bo już o tym poczytałem. Mam 15lat i gdy penis jest w stanie spoczynku skóra schodzi gładko, lecz gdy stoi schodzi tylko do połowy grzybka. Przeczytałem pare tematów i mam pare pytań:
1. Mam sporą nadwage i mam bardzo małego jak ten opatrunek będzie się trzymał
2. Wiem że lekarz musi wszystko zobaczyć. Z tym żeby ściągnąć napleta w spoczynku nie ma problemu, ale jak zachce zobaczyć że nie chce zejść na stojaka to co mam wyjąć playboya?
3. Czy mój rodzic musi być przy powyższym badaniu oraz podczas operacji obecny?
4. Czy jest możliwa narkoza? Przy lekkim bólu już odpływam nawet u dentysty kiedy wiem że tylko lekko czuje.
 

szwab9966

New member
bym zapomniał i o jeszcze jednym
5. Chodzi o golenie okolic penisa przed zabiegiem. Nigdy niczego sobie nie goliłem i nie umiem tego robić. Czy jest to konieczne?
 

andrzejgadar

New member
1. Mam sporą nadwage i mam bardzo małego jak ten opatrunek będzie się trzymał
Opatrunek będzie przyklejony plastrem. Poza tym opatrunek ma się przez 1-2 dni.
2. Wiem że lekarz musi wszystko zobaczyć. Z tym żeby ściągnąć napleta w spoczynku nie ma problemu, ale jak zachce zobaczyć że nie chce zejść na stojaka to co mam wyjąć playboya?
Wystarczy lekarzowi opisać swój problem.
3. Czy mój rodzic musi być przy powyższym badaniu oraz podczas operacji obecny?
Przy badaniu nie musi być obecny, podczas operacji też oczywiście nie musi a nawet nie może (no gdzie tam przy stole zabiegowym ma być?). Ale rodzic jako prawny opiekun musi podpisać zgodę na taki zabieg.
4. Czy jest możliwa narkoza? Przy lekkim bólu już odpływam nawet u dentysty kiedy wiem że tylko lekko czuje.
To już zależy od lekarza. Jedni wolą przeprowadzać zabieg w narkozie inni przy znieczuleniu miejscowym (i tu też jest kilka możliwości ale we wszystkich znieczulenie jest całkowite tzn. nie czujesz nic).
Generalnie narkoza wiąże się z większym ryzykiem.
5. Chodzi o golenie okolic penisa przed zabiegiem. Nigdy niczego sobie nie goliłem i nie umiem tego robić. Czy jest to konieczne?
Nie. Ale ze względów higienicznych możesz włosy skrócić nożyczkami.
 

sławek83

Moderator
Wszystko co kolega napisał zgadza się ale z tym opatrunkiem trochę przesadził. Pierwszy tydzień z opatrunkiem zwykle się chodzi. Ja nie wyobrażam sobie tego inaczej.
 

szwab9966

New member
jeszcze 3 pytanka:
1. Mam to od kiedy pamiętam problemu z oddawaniem moczu czy higiena nie mam ponieważ gdy nie stoi mogę normalnie ściągnąć skórkę i go umyć wiec nie muszę się chyba z tym spieszyć?
2. Mam tez coś takiego że nawet w spoczynku od góry skóra schodzi ładnie ale od dołu ta skóra tak jakby się rozciąga czy mam za krótkie węzidełko czy jak to tam się nazywa
3. Czy dostane na pare dni zwolnienie z szkoły? nie chce chodzić z opuchnięto gało w bandażach bo to będzie widać
 

sławek83

Moderator
1. Musisz się z tym spieszyć!! Ja żałuje każdej godziny w moim życiu ze stulejką i wierz mi że ty też po wszystkim będziesz żałował że zwlekałeś z tym.
2. Prawdopodobnie masz za krótkie wędzidełko ale to już oceni lekarz.
3. O szkole możesz zapomnieć na przynajmniej tydzień. Zwolnienie na pewno dostaniesz.
 

Podobne tematy

Do góry