• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Duże zmiany na forum

admin

Administrator
Członek Załogi
Witam serdecznie,

Jestem mi niezmiernie miło poinformować, że nasze forum zostało przeniesione na nowy, wydajniejszy serwer, oprogramowanie i do nowej domeny. Zmiany pozwolą udostępnić Wam wiele nowych funkcjonalności, które bez wątpienia poprawią użyteczność i zapewnią sprawne dotarcie do najbardziej wartościowych treści. W związku z migracją przed ponownym zalogowaniem się na konto niezbędna jest zmiana hasła. Nowe hasło można pobrać tutaj wprowadzając adres e-mail, z którym powiązane jest konto.

Jednocześnie informuję, że opublikowany został nowy regulamin forum, oraz netykieta. Zachęcam do zapoznania się ze zmianami w funkcjonalności forum. Pomocne może być FAQ.

W przypadku jakichkolwiek problemów proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Pozdrawiam.
 

sławek83

Moderator
Nie wierzę, stało się. W końcu zmiany i to duże :) a myślałem, że to nigdy nie nastąpi. Teraz stronka wygląda świetnie, jest intuicyjna no i ma masę nowości. Brawa dla administracji ;)

Szkoda tylko, że zmieniliście mi nicka ze sławek83 na slawekstul. Nie można mi przywrócić starego nicka?? Mam zaczynać znowu od zera??

Już wiem czemu mam slawekstul
"Nowe hasło można pobrać tutaj wprowadzając adres e-mail, z którym powiązane jest konto." - tylko, że na tamtym koncie "sławek83" nie miałem aktualnego maila od dłuższego czasu, a jak chciałem zmienić maila na tego co teraz mam to nie mogłem bo wyskakiwało mi coś w stylu, że taki użytkownik już jest czy coś takiego. A dzisiaj jak podałem swojego aktualnego maila (bo innego nie mam) to zrobiło mnie slawekstul :( Czyli już do starego nicka raczej wrócić się nie da???

Nie wiem jak ale zalogowałem się na swoim nicku :)
 

admin

Administrator
Członek Załogi
Aktywowałem możliwość edytowania treści posta. Opcja jest aktywna przez 25 min od utworzenia posta lub nowego wątku.
 

admin

Administrator
Członek Załogi
Forum zostało przeniesione na nowy silnik. Jak zapewne widzicie pojawiło się kilka nowości. Mam nadzieję, że nam wszystkim będzie się tu przyjemniej zaglądało i przede wszystkim efektywniej korzystało z opublikowanych w domenie treści.

Niestety przenosiny nie było bezbolesne. Proszę zgłaszać jeżeli znajdziecie jakieś "kwiatki".
 
Ostatnia edycja:

mati12

Well-known member
Dla mnie bezbadzieja jak ktos ma 20 lat to sie odnajdzie szybko i bez problemu jak ktoś ma więcej to ciężko
 

Mpro

New member
Witam serdecznie,

Jestem mi niezmiernie miło poinformować, że nasze forum zostało przeniesione na nowy, wydajniejszy serwer, oprogramowanie i do nowej domeny. Zmiany pozwolą udostępnić Wam wiele nowych funkcjonalności, które bez wątpienia poprawią użyteczność i zapewnią sprawne dotarcie do najbardziej wartościowych treści. W związku z migracją przed ponownym zalogowaniem się na konto niezbędna jest zmiana hasła. Nowe hasło można pobrać tutaj wprowadzając adres e-mail, z którym powiązane jest konto.

Jednocześnie informuję, że opublikowany został nowy regulamin forum, oraz netykieta. Zachęcam do zapoznania się ze zmianami w funkcjonalności forum. Pomocne może być FAQ.

W przypadku jakichkolwiek problemów proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Pozdrawiam.
Mam pytanie jak napisać post na tym Forum?
 

Podobne tematy

Do góry