• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Drugi dzień po zabiegu, pytanie o żołędzia ?

zegarowy1

New member
Witam, czy tez po zabiegu Was dość mocno bolał??? mówię o tym ze jest strasznie wrażliwy i czerwony, jak długo tak będzie ???
 

hadees

New member
roznie to bywa, pewnie sie jeszcze zahartuje troche. Czasem skora sie zbiera. mysle ze kolo tygodnia juz powinno byc ok
 

zegarowy1

New member
a Panowie powiedzcie mi jak mieliście w czasie chodzenia??? bo u mnie wacek w opatrunku ucieka w dół, lekarz mi pokazał, i ustawił go do góry, czy nic to nie grozi??? doda tez ze zabieg miałem wczoraj do południa u doktora Drabiny w ARSmedica. dodam wieczorem zdjecia to ocenicie jego prace.
 

qaz321

New member
zegarowy1 napisał:
a Panowie powiedzcie mi jak mieliście w czasie chodzenia??? bo u mnie wacek w opatrunku ucieka w dół, lekarz mi pokazał, i ustawił go do góry, czy nic to nie grozi??? doda tez ze zabieg miałem wczoraj do południa u doktora Drabiny w ARSmedica. dodam wieczorem zdjecia to ocenicie jego prace.

Jak zrobisz opatrunek to ustaw do góry, jak sam opadnie, no trudno, nie będziesz sobie grzebał w majtach gdzieś na mieście :). Zakładaj majtki przylegające do ciała. Niby powinien byc do góry, bo szybciej opuchlizna schodzi, ale jak godzinę czy 2 czy 5 będzie w dole to tez nie będzie tragedii.
 

Facet25

New member
Jestem 21 dni po obrzezaniu i dalej czuje nadwrażliwość, co prawda np przy wycieraniu szorstkim ręcznikiem lub otarciu o slipki. Jednak w pierwszym tygodniu to był szok. Jak sobie to przypomne to uuuuuuuuuu :lol: . Później tylko lepiej. Co do noszenia w góre - zdarza mi się to rzadko, najczęściej jest skierowany w dół, ale chodze w bardzo obcisłej bieliżnie i nie mam opuchlizny, więc nie wiem czemu ma służyć te noszenie. Pzdr.
 

guyno1

New member
Jestem równo 4 doby po zabiegu i mam nadwrażliwość, ale widzę że się poprawia, może nie mogę jeszcze jeździć żołędzią po szorstkich krawędziach albo walić nim o ścianę, ale już np przy odklejaniu gazy od żołędzi mniej boli, a przy przejechaniu palcem praktycznie wogóle. Ja jestem po całkowitym, więc u mnie żołądź się wcześniej przyzwyczai i notabene musi się wczesniej przyzwyczaić, nie napisałes jaki miałeś zabieg więc nie ma opcji żeby Ci powiedzieć kiedy będzie już gicior. Obstawiam, że jakoś do 2 tyg, może troche więcej po plastyce do 10dni po obrzezaniu ( też nie w pełni, ale że bedziesz mógł sobie funkcjonować w spokoju)
 

zegarowy1

New member
Ja jestem tez po całkowitym, dzis mija trzecia doba po zabiegu i tez mam tak jak kolega, ze opatrunek jak sciagam jest dobrze, wrażliwość znacznie sie polepsza :)
a powiedzcie mi jak go myjecie?? mi lekarz mowił tylko o mydle i wodzie utlenionej przy pierwszej zmianie (pozniej tez jeszcze polewać woda utleniona??) ale czytałem o rumiankach i takich tam, używacie tego???
 

qaz321

New member
zegarowy1 napisał:
a powiedzcie mi jak go myjecie?? mi lekarz mowił tylko o mydle i wodzie utlenionej przy pierwszej zmianie (pozniej tez jeszcze polewać woda utleniona??) ale czytałem o rumiankach i takich tam, używacie tego???
Ja myłem albo samą wodą albo wodą z szarym mydłem. Nic poza tym
 

uniuse

New member
W moim przypadku nadwrażliwość minęła prawie całkowicie po 3 tygodniach. Wtedy pierwszy raz się masturbowałem.
Co do noszenia do góry to mój był tak ustawiony tylko ze 2 godziny jak wracałem do domu po zabiegu. Później już normalnie zwisał i powiewał :) nie miałem problemów z opuchlizną czy oponką. Goił się idealnie.
Ale co lekarz to inna opinia i zalecenia.
Myłem się normalnie pod prysznicem. Woda z żelem do kąpieli swobodnie spływały po penisie.

Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry