• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Drivelan Ultra na powiększanie penisa - wasze opinie

kamil91

SPAMER
Witam serdecznie, ostatnio na internecie natknąłem się na pewien produkt, który rzekomo zwiększa długość i grubość penisa. Co sądzicie o jego składzie? Czy to może faktycznie działać? Plus jeśli ktoś z was stosował ten środek to prosiłbym także o opinie na temat efektów stosowania.
Pozdrawiam
 

kontak

Member
Stosowałem.Ogólnie środek ma bardzo ładną reklamę i ma działać ale właśnie.... nie działa. O wiele lepsze okazały się poźniejsze tabletki jakie brałem, mianowicie Penis Complete. Wystarczy zresztą spojrzeć sobie na skład.Maja o wiele lepsze skład niż wspomniany drivelan. Cenowo wychodzi trochę drożej, ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest dopłacić do tych tabletek niż kupować jakąs malo działającą taniznę....
 

Maniur

New member
Hej,

Drivelan to jeden ze środków, które chciałem przetestować, ale skutecznie mnie do tego zniechęcił ten artykuł "drivelan czy faktycznie działa"

I widzę po opinii kontak'a, że... słusznie. Kontak - możesz coś więcej napisać o tym Penis Complete? Przejrzałem opinie i wyglądają więcej, niż zachęcająco, no ale... ile w tym prawdy? I ile ono kosztują? Raczej u mnie z budżetem nie będzie problemu, ale też czasem cena nie idzie w parze z jakością.

Ewentualnie, może ktoś z Was poddał się kiedyś operacji nacięcia więzadeł wieszadłowych? Ponoć można zyskać z 3-5 centymetrów w długości? A faszerowanie sie chemią nigdy nie da gwarancji?
 

kontak

Member
No coż artykułów jest bardzo wiele na temat środków powiekszających penisa, ale polecam podejść do nich z dużym dystansem z uwagi na to, ze różne rzeczy są w nich opisane oraz niekoniecznie jest to prawdą. Takie artykuły mogą byc sponsorowane, polecam zwracać bardziej uwage na skład. Jeśli chodzi o penis complete to obecnie jest to środek mający w składzie najwieksze dawki L argininy i właśnie to sprawia, że jego działanie jest skuteczne jeśli chodzi o powiekszanie ciał jamistych a wszystkie dobre środki powiekszające członka opierają się właśnie na L argininie. Jeśli chodzi o powiekszenie to 5 cm jest przesadzone. Można liczyć na około 3-4 maksymalnie,chociaż to również zalezy od danej osoby. Lepsze to jednak niż nic.

Na operację raczej bym się nie zdecydował.Za duże ryzyko.
 

pytanek

Member
Kontak tez czytałem informacje na temat penis complete i wydają się zachęcające, jednak martwi mnie ich cena i czas jaki trzeba je przyjmować. Tanie nie są...
 

kontak

Member
Wiesz co, jeśli decydujesz się na skuteczne powiekszanie członka to musisz się liczyć z tym, że nie jest to tania zabawa.Cena często ma duże znaczenie w przypadku takich tabletek. Na allegro jest wiele tanich srodków.Potem ludzie sobie te tanie środki kupują i biorą i potem maja pretensje, że to nie działa. I wypisują na forach rzeczy o tym, ze niby tabletki na powiekszenie członka nie działają i że sa zawiedzeni. No wiec działają ale kluczowy jest tutaj skład. Przestudiowałem sobie składy wielu środków na powiększanie i ogolnie zawartość L argininy jest bardzo rożna. W penis complete jest jednak całkiem zacna. Kuracja powinna trwać jakieś 3 miesiące. Pierwsze efekty będzie widać gdzieś na początkku czy w połowie drugiego miesiąca.
 

pytanek

Member
No i jest to powiększenie na zawsze czy jedynie w trakcie brania tabletek? Bo jeśli jedynie w trakcie brania tabletek to ja dziękuje, wolałbym aby to jednak było powiększenie na stałe.
 

kontak

Member
Brałem tabletki rok temu, również się trochę tego obawiałem ale okazało się, że powiększenie w ich przypadku jest stałe.Nic się podczas tego roku nie zmniejszyło na szczęście.
 

tomman

New member
Witam, pojawiam się tu z tego samego powodu co wy, czyli powiększenie penisa. Mam takie wrażenie, że odkąd przytyłem mój penis stał się dużo mniejszy. Niby moja partnerka nie narzeka ale ja czuję, że seks nie sprawia jej tyle radości co kiedyś. Czytam przeróżne opinie o różnych sposobach na powiększenie penisa. Niewątpliwie myśl o operacji przeraża mnie sama w sobie. To byłby chyba ostatni krok jaki bym wykonał. Czy branie suplementów na powiększenie penisa może być ryzykowne? Czy zmiany zewnętrzne są nieodwracalne? Kusi mnie by w końcu kupić jakiś suplement...
 

deliax

New member
na mnie działają jedynie środki z USA jak Neosize XL oraz Maxorman tego drugiego możecie zamówić w Polsce. Kuracja bardzo tania 3 miesiące około sto złotych ale bardzo skuteczna
 

mag34

New member
a jednak ten Maxorman rzeczywiście działa. Minęły już ponad 4 miesiące odkąd zakończyłem kurację i efekt nadal się utrzymuje. W Polsce takich badań nikt nie zrobił i pewnie nigdy nie zrobi bo po co. Ja jestem zadowolony z rezultatu i to mi wystarcza.
 

80051

Active member
Mag a w jaki sposob to dziala? normalnie marchewa dluzsza czy tylko wzwody wieksze? ocb z tym, bo opinie w necie widze bardzo slabe xD to nie jest jakis szamański produkt do obciagania z hajsu?
 

MKD

Active member
No przeciez, ze to spamer xd jak ktos ma pelna erekcje to z nikad mu penis nie urosnie po jakis tabletkach.
Jakby to dzialalo to by sie wszedzie nawet w tv reklamowali
 

1975

New member
To jest coś w końcu na rynku obojętnie jakim polskim, zachodnim czy światowym co faktycznie powiększy trochę małego?
 

Podobne tematy

Do góry