• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Tondel

piotr115r

New member
Witam wszystkich
Pytanie do osób które korzystały z usług dr Tondela
Czy dr ma jakąś asysnettke pielegniarke w gabinecie ,czy sam wykonuje zabiegi?
 

dominos

New member
Dołączę się z pytaniem w tym temacie. Czy doktor przebiera się w jakieś typowo operacyjne ubranie czy robi ten zabieg tak jak przyjmuje?
 
ma wszystko przygotowane, ani na sekunde nie odstepuje od zasad aseptyki i antyseptyki. Gdy w czasie mojego zabiegu zorientowal sie, ze brakuje mu jednej rzeczy, zdjal jalowe rekawiczki, naszykowal brakujaca rzecz w jalowy sposob, po czytm zalozyl nowe jalowe rekawiczki
 

piotr115r

New member
Zobaczymy jak to jest z tą sterylnośćią itp
Jestem bardzo wrażliwy na tym punkcie ponieważ mam styczność podczas kontroli z gabinetami które w żadnym stopniu nie przestrzegają tych zasad
 

emjot

Active member
Ja miałem zabieg w T&T Medical we Wrocławiu, przeprowadzał do Dr Tomasz Tuchendler. Na sali zabiegowej wszedłem w skarpetach i bieliźnie oraz podkoszulku. Przed samym zabiegiem zdjąłem bokserki. Asystowała pielęgniarka.

Co do samej asysty - jej braku w przypadku Dr Tondla jak piszecie - widocznie nie jest konieczna ;) Choć sądzę, że przydatna w razie "w" ;)
 

Podobne tematy

Do góry