• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dr. Szmer czy dr. Gołąbek ?

Mickeh

New member
Witajcie,

Od 3 miesięcy borykam się z zapaleniem cewki i prostaty. Moje leczenie zostało kompletnie spieprzone, szkoda mi zdrowia na chodzenie po tych wszystkich konowałach. Zrobione wszystkie badania, tylko w posiewach wyszała mi bakteria wrazliwa na wszystkie podane antybiotyki, a urolog wybrał te ktore nawet nie penetrują dobrze do prostaty. Szkoda gadać :)

Troche poczytałem o specjalistach i ciagle przewijają się dwa nazwiska dr. Szmer i dr. Gołąbek, chce się udać do ktoregoś z nich.

Bardzo bym prosił osoby, ktore były bądź są pacjentami o jakąś opinie poradę :) O cenach jestem świadomy. Jak wyglada leczenie dożylne u nich ?
 
Ostatnia edycja:

przemix

Active member
U G. prędzej czy później na pewno dostaniesz coś w żyłe. Jeśli chodzi o leczenie dożylne to dostajesz receptę skierowanie na iniekcje dożylne i musisz sobie ogarnąć pigułkę.
Szmer raczej nie daje dożylnych leków, bądź bardzo rzadko.
 

Damien777

Member
Nigdzie nie jest powiedziane że od razu dozylne antybiotyki są potrzebne jak i lepiej działają bo krócej się je podaje
 
Do góry