• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr hab.Tomasz Gołąbek - fala ultradżwiękowa, termoterapia i leki

Borys11

New member
Witam. Znalazłem informację, że Dr Tomasz Gołąbek oprócz terapii lekami, stosuje fale ultradzwiękowe i termoterapię. Wcześniej leczyłem się u innego lekarza antybiotykami i ziołami. Praktycznie nie ma poprawy. Czy ktoś coś słyszał o tym lekarzu i terapiach, jakie ma w swojej ofercie na stronie Mediqus - Klinika Zapalenia Prostaty?
 

tomiszon

Member
Witam. Znalazłem informację, że Dr Tomasz Gołąbek oprócz terapii lekami, stosuje fale ultradzwiękowe i termoterapię. Wcześniej leczyłem się u innego lekarza antybiotykami i ziołami. Praktycznie nie ma poprawy. Czy ktoś coś słyszał o tym lekarzu i terapiach, jakie ma w swojej ofercie na stronie Mediqus - Klinika Zapalenia Prostaty?

Z tego co słyszałem fali uderzeniowej nie powinno stosować się w przypadku bakteryjnego zapalenia prostaty bo można dostać nawet sepsy. Ta fala działa podobnie jak masaż. A termoterapię stosuje się głównie w przypadku powiększenia prostaty, rozrostu. Poza tym można sobie za mocno przygrzać. Dlatego młodym przed zabiegiem zalecają oddać spermę do banku.
O tym wszystkim dowiedziałem się od mojego urologa. No i ceny w tych klinikach kosmiczne. Pozdrawiam.
 

xxxyyyzzz

New member
przecież to wszystko reklama tomiszon ma rację. Dla mnie ordynarna reklama Borys1=Bogdan1979=blitzkrieg, cały czas reklama zabiegów, lekarzy, zabiegów niebezpiecznch dla ludzi w młodym wieku. Popatrzyłem na tego lekarz co on tu robi w tej biednej Polsce, czy pan, panowie ma zamiar za reklam dostać darmowy zabieg. Tomiszon ma rację mój lekarz też to mi mówił wcześniej
 
przecież to wszystko reklama tomiszon ma rację. Dla mnie ordynarna reklama Borys1=Bogdan1979=blitzkrieg, cały czas reklama zabiegów, lekarzy, zabiegów niebezpiecznch dla ludzi w młodym wieku. Popatrzyłem na tego lekarz co on tu robi w tej biednej Polsce, czy pan, panowie ma zamiar za reklam dostać darmowy zabieg. Tomiszon ma rację mój lekarz też to mi mówił wcześniej

A co ja niby reklamuje ? Człowieku jesteś chory psychicznie jeśli uważasz że ja tu cokolwiek reklamuje. Forum od tego jest żeby się wymieniać doświadczeniami a jeśli tego nie rozumiesz to więcej tu nie wchodź.
 
Witam. Znalazłem informację, że Dr Tomasz Gołąbek oprócz terapii lekami, stosuje fale ultradzwiękowe i termoterapię. Wcześniej leczyłem się u innego lekarza antybiotykami i ziołami. Praktycznie nie ma poprawy. Czy ktoś coś słyszał o tym lekarzu i terapiach, jakie ma w swojej ofercie na stronie Mediqus - Klinika Zapalenia Prostaty?


Dostałem taką samą informację jak @tomiszon.
To się zaleca jak np była bakteria która została wybita antybiotykiem a dolegliwości pozostały, ale lekarz jakoś nic nie mówił mi o tym i nie namawiał chociaż robili to w tej klinice. Ja osobiście nie wierze w ta fale uderzeniowo podobnie jak w jakieś durne lampy i jedzenie błota :)

Ostatnio lekarz mi powiedział że tryb życia ma znaczenie, jak tryb życie się zmieni to choroba minie.
 

xxxyyyzzz

New member
A co ja niby reklamuje ? Człowieku jesteś chory psychicznie jeśli uważasz że ja tu cokolwiek reklamuje. Forum od tego jest żeby się wymieniać doświadczeniami a jeśli tego nie rozumiesz to więcej tu nie wchodź.
koleś nie mogę napisać że jesteś chory psychicznie, ty jesteś cwany, nikt nie relamuje niczego tylko ty i twoje wcielenia. Czy ten sławny lekarz wie jak go reklamujesz pisząc bzdury. Palma sabałowa Solgar 108zł
Kwercetyna około 500zł na jedną kurację
Kurkumina około 300zł na jedną kurację
Siarczan cynku około 100zł
To suplementy które koleś poleca
Brałem to plus zioła ojców bonifratrów, nawet dwie kuracje, nie wyzdrowiałem, nadal jestem chory.
błtoo mam zamiar spróbować, lampy? jakiej?, koleś nie napisałeś. Pisano tutaj o róznych lampach, ale jednej jak nic nie pomoże też spróbuję.

Koleś skoro tryb życia ma znaczenie, jak tryb życie się zmieni to choroba minie, zrób to i wypad.
 
koleś nie mogę napisać że jesteś chory psychicznie, ty jesteś cwany, nikt nie relamuje niczego tylko ty i twoje wcielenia. Czy ten sławny lekarz wie jak go reklamujesz pisząc bzdury. Palma sabałowa Solgar 108zł
Kwercetyna około 500zł na jedną kurację
Kurkumina około 300zł na jedną kurację
Siarczan cynku około 100zł
To suplementy które koleś poleca
Brałem to plus zioła ojców bonifratrów, nawet dwie kuracje, nie wyzdrowiałem, nadal jestem chory.
błtoo mam zamiar spróbować, lampy? jakiej?, koleś nie napisałeś. Pisano tutaj o róznych lampach, ale jednej jak nic nie pomoże też spróbuję.

Koleś skoro tryb życia ma znaczenie, jak tryb życie się zmieni to choroba minie, zrób to i wypad.


Kur....człowieku ja nawet nie wiem o jakim Ty lekarzu piszesz. Jesteś jakiś nawiedzony ?
Ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Odstaw psychotropy bo widzę że źle na Ciebie działają. Ja dyskutować z Tobą na pewno nie będę bo mam dość własnych problemów.
 
Ostatnia edycja:
przepisuje to
https://kato.solutions/kategoria/suplementy/prostatitis-qf
wytwarza to, albo tylko wprowadza na rynek firma jego i żony
tanie nie? :)
a swoja drogą, jest jakiś pewny (z polską ulotka, najlepiej z apteki) suplement z tą kwercetyną w normalnej cenie?

Nie nawidzę takich lekarzy co zrobili sobie biznes z nieszczęścia innych.

Np olejek z oregano zawiera kwercetyne:
https://www.doz.pl/apteka/p59685-Oregasept_H97_olejek_z_oregano_30_ml

Pije to od dwóch dni. Akurat mam tą bakterię na którą olejek z oregano jest skuteczny.
Czytałem w necie że niektórym pomógł ale wiadomo jednemu pomoże innemu nie.
 

kdkrkx

Member
W przypadku podejrzenia reklamy szeptanej (suple, klinika, doktora)
mail do admina forum.
Wykrycie w ciagu ostatnich kilku miesięcy wstecz, czy zbior kilku login-ów na tym forum to jedna osoba jest banalne.
 

Prezes1010

New member
Czy ktoś coś więcej może powiedzieć o doktorze gołąbku z osób które u niego były? Ja jestem umówiony do niego na 9 maja. Zobaczymy co mi powie. Na pewno dam tu znać na forum.
 

polakpoko

Member
Jedno jest pewne Gołąbek pewnie nieźle zarobi na tym forum, a skuteczność pewnie taka jak każdy inny urolog, który zrobi posiew i da dłużej antybiotyk... - czyli wątpliwa.
 

procek

Member
Jedno jest pewne Gołąbek pewnie nieźle zarobi na tym forum, a skuteczność pewnie taka jak każdy inny urolog, który zrobi posiew i da dłużej antybiotyk... - czyli wątpliwa.

Sam dowiedziałem się o tym lekarzu na tym forum i jestem z tego zadowolony. Przez te lata nie spotkałem w Krakowie nikogo kto robi taką dokładną diagnostykę. Kosztuje to ocean kasy ale przynajmniej wiem co mam. Jeżeli ktoś zna tańszego specjalistę w małopolsce to chętnie zaoszczędzę trochę grosza :)

Prezes1010 - napiszę ci o nim na priv
 

drno

New member
Sam dowiedziałem się o tym lekarzu na tym forum i jestem z tego zadowolony. Przez te lata nie spotkałem w Krakowie nikogo kto robi taką dokładną diagnostykę. Kosztuje to ocean kasy ale przynajmniej wiem co mam. Jeżeli ktoś zna tańszego specjalistę w małopolsce to chętnie zaoszczędzę trochę grosza :)

Prezes1010 - napiszę ci o nim na priv
beznadziejny lekarz jeśli chodzi o leczenie ZGK, z żoną stworzyli spółdzielnie na zarabianie pieniędzy oferują suplementy 3x droższe niż w aptekach. Poza tym jeżeli prowadził praktykę w ameryce co on tu robi tam dobry urolog zarabia > 200000zł miesięcznie, to są też opinie moich znajomych. wstydził by się lobbować na tym forum.
 
To widzę.. że tyle opinii co ludzi.

Z tego co piszą ludzie na forum..wizyta u Gołąbka trwa godzinę, o wszystko wypytuje, robi gruntowną diagnostykę.
 

drno

New member
No proszę, następny lobber i wszystko jasne, ktoś tu napisał przepisze abx albo TURP za jakieś 7000zł i następny proszę, żona skasuje jakieś 1000-1500 zł za suplementy i wszyscy są zdrowi.
 
Nie jestem lobberem, ale rozważam wizytę w klinice dr Gołąbka.. gdy będę miał zawrót choroby albo nasilenie obajwów
 

prostownik

Active member
Szkoda gadać, czerwona lampka się zapala. Już pisałem nie raz że na znany lekarz każdy z lekarzy może sobie usuwać negatywne komentarze i zostają tylko pozytywne. W takim wypadku wychodzi na to że nawet najgorszy konował będzie według tego portalu dobrym lekarzem. Znam sporo takich przypadków, niekoniecznie urologów.
Czytałem o przypadkach że jeśli pacjent został zidentyfikowany po napisaniu komentarza to wydzwaniali do niego i straszyli żeby usunął negatywny komentarz.
A już sam fakt że na 106 opinii tylko 1 jest negatywna daje do myślenia no ale niech każdy leczy się gdzie mu pasuje.
 
Ja nie jestem sympatykiem pana doktora Gołąbka.. ale poznałem jego klinikę na forum.. co prawda.. sam na niego trafiłem wcześniej w internecie.. polsko-amerykańska klinika leczenia zapalenia prostaty :) ale jak zobaczyłem cennik.. to opuściłem stronę ww kliniki :)

Co prawda.. dr Gołąbek w jednym z wywiadów.. mówił że ma dużo sprzęty w leasingu lub kredycie.. i stąd też te ceny :)

Widzisz Bogdan.. ja np. nie wiem co mam do końca.. rzekomo mój urolog powiedział że to zapalenie prostaty. Ale jedynie miałem zrobiony posiew moczu.. w którym nic nie wyszło. Co prawda jak zobaczyłem cenę wizyty dr Gołąbka 400zł to zakręciło mi się w głowie.. no ale.. profesor.. którego polecił mi kolegą prostownik za wizytę bierze 300zł.. także.. oni tak mają ;)
 

Podobne tematy

Do góry