• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Drabina / Dr Tondel / Dr Kuźniar

N

NietypowySebix

Guest
Na wstępie chciałbym zachęcić wszystkich odwiedzający te forum do rejestracji i aktywnego uczestnictwa gdyż w grupie siła, a nie jednostronne czerpać korzyści z cudzych historii.

Rozpocząłem ten wątek gdyż stoję przed wyborem jednego z lekarzy wymienionych w tytule. Niestety na forum jest wiele starych wątków lub urwanych historii. Zapewne sami zauważcie, że osoba która wyleczyła swój problem - opuszcza forum raz na zawsze. Nie pisząc o swojej satysfakcji i efektach po pół roku, roku itd.
Dlatego chciałbym zachęcić Was abyście odświeżali swoje wątki i wstawiali tutaj link aby ludzie mogli szybko znaleźć odświeżony wątek.
Proszę też osoby, które nie są zarejestrone na forum, a które przeczytają mój wątek, a także były, u któregoś z w/w lekarza - odezwijcie się (lub napiszcie swoje historię) pod postem gdyż chciałbym zaczerpnąć kilka dodatkowych informacji.

Mam problem z nadmiarem napletka i lekko zakrótkim wędzidełkiem. Na szczęście nie mam stulejki gdyż jak byłem nastolatkiem to musiałem rozciągać napletek podczas kąpieli używając przy tym maści - niestety w skutek tego wszystkiego powstały pęknięcia, które wyglądają na rozstępy. Byłem u urologa, który zalecił zabieg obrzezania gdyż napletek jest uszkodzony, wędzidełko zbyt krótkie i wszytsko może w przyszłości skutkować stulejka nabytą. Lekarz zalecił mi abym znalazł lekarza, który specjalizuje się w tego typu zabiegach gdyż on ich nie wykonuje.

Dlatego Panowie! Uaktywnijcie się, nie tylko dla mnie ale również dla przyszłych pokoleń xD
 

Lukas_92

New member
Chętnie wysłucham opini o doktorze Drabinie z racji iż jestem 2 miesiace po zabiegu obrzezania i plastyka mojego członka zostawia wiele do życzenia. Niestety dr Tondel przyjmuje w poznaniu i jest to zbyt daleko.
 
Więc byłem u wszystkich trzech i mogę wam coś na temat powiedzieć

1. Dr Kuźniar - wizyta w porządku temat krótki obrzezanie z wycięciem wędzidełka , jak styl obrzezania? odpowiedz doktora jest krótka, styl można sobie wybrać jak się nie ma stulejki, jak się ma to wycina się tyle ile potrzeba i tego wymaga, nie uznaje plastyki. Plus taki że wszystko robione jest w szpitalu przez zabiegiem badanie krwi, ciśnienie etc, spokojnie można na fundusz

2. Dr Tondel - równie konkretny i tak samo jak dr kuźniar nie uznaje plastyki (wbrew temu co piszą na forum), można wybrać spośród dwóch styli albo wysoko albo nisko (czyli albo zostawiamy więcej wewnętrznego napletka, albo więcej zewnętrznego) i wycięcie wędzidełka chociaż tak jak dr. Kuźniar jest za tym żeby zostawić mało wewnętrznego, podobno lepiej wygląda i szybsze gojenie. Chociaż wiele osób twierdzi że wewnętrzny odpowiada za doznania

3. Dr Drabina - konkretny bardzo miły i wytłumaczy ci wszystko dokładnie, można siedzieć i rozmawiać, rozrysuje wytłumaczy za i przeciw. Jako jedyny proponuje plastykę jeśli to możliwe, mi zaproponował plastykę, i zawsze wychodzi z założenia że zawsze można obciąć ale doszyć już ciężej, nie zawsze plastykę się da ale jeśli widzi ze jest szansa to tak zaczyna. Tłumaczył że on ma jakiś inny sposób na plastykę niż ten najbardziej znany (ale nie bardzo zrozumiałem o co w tym chodzi), jedyne co mnie powstrzymało przed zabiegiem to to że mimo zaproponowanej plastyki napletka, powiedział że wędzidełko obcinamy, a ja słyszałem że można wydłużyć - doktor jednak twierdzi że różnie to nazywają wydłużenie, koretka itd ale tak naprawdę to jest usunięcie. I dlatego do tej pory nie podjąłem decyzji. Ale gdyby coś to chyba wybrałbym jednak dr Drabine.
 

lukas900

Active member
Czy u każdego z tych lekarzy / przy każdym zabiegu konieczny jest wenflon czy tylko przy znieczuleniu ogólnym? Nie za bardzo przepadam za igłami :/ Czy jest możliwy wybór szwów (rozpuszczalne), od czego to zależy?

pozdrawiam
 

Babi

New member
ja moge sie wypowiedzieć co do dr. drabiny , jestem 2 tygodnie po zabiegu obrzezania częściowego, klinika nie robi super wrażenia ale za to sam doktor juz tak , wchodzisz i możesz rozmawiać i rozmawiać, doktor wszystko wytłumaczy, pomoże wybrać najlepszą opcje, i stara sie zawsze tak zrobic jak chce pacjent , oczywiscie jak mi to powiedział "w miare możliwości" bo często po prostu podczas zabiegu wychodzi czy coś się da lub nie, dzisiaj bylem szwy wyciagac , ale trochę bolało wiec dostalem do wykupienia maść znieczulającą i jutro wracam na wyciąganie, po zabiegu dostajesz prywatny numer do doktora, mi szew puścił i napisalem w sobote o 20 a dr odpisał po 10 minutach i poprosił o zdjęcia i uspokoił opinią, co do samego zabiegu , widac staranność, trwało to ponad godzinę ale bardzo spokojną i relaksującą godzinę, fajnie się z doktorem rozmawiało, u mnie linia blizny jest bardzo cieką i prosta, niestety narazie zbyt wcześnie żeby ocenić efekt końcowy , wydaje mi się trochę ciasno jeszcze ale doktor mowi ze mimo ze sprzet wyglada jak kompletnie wyleczony to jeszcze kawał czasu zanim to będzie 100% rekonwalescencji, doktor jest realistą i nie obiecuje gruszek na więźbie, mi powiedzial ze teraz jest 50/50, u niektorych blizna robi sie twarda i wtedy jest nawrot stulejki a u innych skóra sie rozciąga i jest tylko lepiej, jednak on na to wpływu nie ma, jednak powiedział ze napewno nie zaszkodzi trenowanie sprzętu na ręcznym lub z partnerką a wręcz jest mocno zalecane.
A przez to że bylo obrzezanie czesciowe to mozna sobie poprawiać nawet kilka razy jak by coś nie pasowało.
Nie ma co do końca patrzeć na opinie na necie, oni wykonują setki takich zabiegów , a dopiero jak u kogos cos jest nietak to pisze w internet jaki ten doktor to ch*** ale o tych wcześniejszych 100 pomyślnych zabiegach nikt nie wspomina, wiec co do tej trójki kogo bys nie wybrał to jestes w rekach specjalisty i pamietaj ze powikłania mogą sie trafić u każdego z nich.
Więc byłem u wszystkich trzech i mogę wam coś na temat powiedzieć

1. Dr Kuźniar - wizyta w porządku temat krótki obrzezanie z wycięciem wędzidełka , jak styl obrzezania? odpowiedz doktora jest krótka, styl można sobie wybrać jak się nie ma stulejki, jak się ma to wycina się tyle ile potrzeba i tego wymaga, nie uznaje plastyki. Plus taki że wszystko robione jest w szpitalu przez zabiegiem badanie krwi, ciśnienie etc, spokojnie można na fundusz

2. Dr Tondel - równie konkretny i tak samo jak dr kuźniar nie uznaje plastyki (wbrew temu co piszą na forum), można wybrać spośród dwóch styli albo wysoko albo nisko (czyli albo zostawiamy więcej wewnętrznego napletka, albo więcej zewnętrznego) i wycięcie wędzidełka chociaż tak jak dr. Kuźniar jest za tym żeby zostawić mało wewnętrznego, podobno lepiej wygląda i szybsze gojenie. Chociaż wiele osób twierdzi że wewnętrzny odpowiada za doznania

3. Dr Drabina - konkretny bardzo miły i wytłumaczy ci wszystko dokładnie, można siedzieć i rozmawiać, rozrysuje wytłumaczy za i przeciw. Jako jedyny proponuje plastykę jeśli to możliwe, mi zaproponował plastykę, i zawsze wychodzi z założenia że zawsze można obciąć ale doszyć już ciężej, nie zawsze plastykę się da ale jeśli widzi ze jest szansa to tak zaczyna. Tłumaczył że on ma jakiś inny sposób na plastykę niż ten najbardziej znany (ale nie bardzo zrozumiałem o co w tym chodzi), jedyne co mnie powstrzymało przed zabiegiem to to że mimo zaproponowanej plastyki napletka, powiedział że wędzidełko obcinamy, a ja słyszałem że można wydłużyć - doktor jednak twierdzi że różnie to nazywają wydłużenie, koretka itd ale tak naprawdę to jest usunięcie. I dlatego do tej pory nie podjąłem decyzji. Ale gdyby coś to chyba wybrałbym jednak dr Drabine.
gwarantuje ze nie będziesz zawiedziony robotą dr drabiny , ja osobiście polecam
 

Podobne tematy

Do góry