Dr Drabina / Dr Tondel / Dr Kuźniar

N

NietypowySebix

Guest
Na wstępie chciałbym zachęcić wszystkich odwiedzający te forum do rejestracji i aktywnego uczestnictwa gdyż w grupie siła, a nie jednostronne czerpać korzyści z cudzych historii.

Rozpocząłem ten wątek gdyż stoję przed wyborem jednego z lekarzy wymienionych w tytule. Niestety na forum jest wiele starych wątków lub urwanych historii. Zapewne sami zauważcie, że osoba która wyleczyła swój problem - opuszcza forum raz na zawsze. Nie pisząc o swojej satysfakcji i efektach po pół roku, roku itd.
Dlatego chciałbym zachęcić Was abyście odświeżali swoje wątki i wstawiali tutaj link aby ludzie mogli szybko znaleźć odświeżony wątek.
Proszę też osoby, które nie są zarejestrone na forum, a które przeczytają mój wątek, a także były, u któregoś z w/w lekarza - odezwijcie się (lub napiszcie swoje historię) pod postem gdyż chciałbym zaczerpnąć kilka dodatkowych informacji.

Mam problem z nadmiarem napletka i lekko zakrótkim wędzidełkiem. Na szczęście nie mam stulejki gdyż jak byłem nastolatkiem to musiałem rozciągać napletek podczas kąpieli używając przy tym maści - niestety w skutek tego wszystkiego powstały pęknięcia, które wyglądają na rozstępy. Byłem u urologa, który zalecił zabieg obrzezania gdyż napletek jest uszkodzony, wędzidełko zbyt krótkie i wszytsko może w przyszłości skutkować stulejka nabytą. Lekarz zalecił mi abym znalazł lekarza, który specjalizuje się w tego typu zabiegach gdyż on ich nie wykonuje.

Dlatego Panowie! Uaktywnijcie się, nie tylko dla mnie ale również dla przyszłych pokoleń xD
 

Lukas_92

New member
Chętnie wysłucham opini o doktorze Drabinie z racji iż jestem 2 miesiace po zabiegu obrzezania i plastyka mojego członka zostawia wiele do życzenia. Niestety dr Tondel przyjmuje w poznaniu i jest to zbyt daleko.
 

Hubert_1992

New member
Więc byłem u wszystkich trzech i mogę wam coś na temat powiedzieć

1. Dr Kuźniar - wizyta w porządku temat krótki obrzezanie z wycięciem wędzidełka , jak styl obrzezania? odpowiedz doktora jest krótka, styl można sobie wybrać jak się nie ma stulejki, jak się ma to wycina się tyle ile potrzeba i tego wymaga, nie uznaje plastyki. Plus taki że wszystko robione jest w szpitalu przez zabiegiem badanie krwi, ciśnienie etc, spokojnie można na fundusz

2. Dr Tondel - równie konkretny i tak samo jak dr kuźniar nie uznaje plastyki (wbrew temu co piszą na forum), można wybrać spośród dwóch styli albo wysoko albo nisko (czyli albo zostawiamy więcej wewnętrznego napletka, albo więcej zewnętrznego) i wycięcie wędzidełka chociaż tak jak dr. Kuźniar jest za tym żeby zostawić mało wewnętrznego, podobno lepiej wygląda i szybsze gojenie. Chociaż wiele osób twierdzi że wewnętrzny odpowiada za doznania

3. Dr Drabina - konkretny bardzo miły i wytłumaczy ci wszystko dokładnie, można siedzieć i rozmawiać, rozrysuje wytłumaczy za i przeciw. Jako jedyny proponuje plastykę jeśli to możliwe, mi zaproponował plastykę, i zawsze wychodzi z założenia że zawsze można obciąć ale doszyć już ciężej, nie zawsze plastykę się da ale jeśli widzi ze jest szansa to tak zaczyna. Tłumaczył że on ma jakiś inny sposób na plastykę niż ten najbardziej znany (ale nie bardzo zrozumiałem o co w tym chodzi), jedyne co mnie powstrzymało przed zabiegiem to to że mimo zaproponowanej plastyki napletka, powiedział że wędzidełko obcinamy, a ja słyszałem że można wydłużyć - doktor jednak twierdzi że różnie to nazywają wydłużenie, koretka itd ale tak naprawdę to jest usunięcie. I dlatego do tej pory nie podjąłem decyzji. Ale gdyby coś to chyba wybrałbym jednak dr Drabine.
 

16year

New member
Czy u każdego z tych lekarzy / przy każdym zabiegu konieczny jest wenflon czy tylko przy znieczuleniu ogólnym? Nie za bardzo przepadam za igłami :/ Czy jest możliwy wybór szwów (rozpuszczalne), od czego to zależy?

pozdrawiam
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Dr Drabina vs Dr Tondel Po zabiegu obrzezania 10
S Dr Drabina vs Dr Tondel Stulejka 2
S Dr Drabina Obrzezanie 8
S DR DRABINA Obrzezanie 0
S Częściowe Dr Drabina - ktoś? Obrzezanie 24

Podobne tematy

Do góry