• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Adam Mroczek - Warszawa

koro33

Member
Witam , czy ten lekarz jest godny polecenia do operacji stulejki , obrzezania całkowitego? I też słyszałem, że Mroczek nie robi high&tight tylko low&tight i czy to jest aż taka duża różnica, że powinienem szukać lekarza ktory zrobi h&t? Może macie kogoś dobrego w Warszawie kto ma bliskie terminy i zrobi h&t.
 

koro33

Member
Ja już po zabiegu jakieś dwa miesiące u tego doktora😀. Ze swojej strony mogę szczerze go polecić. Przed zabiegiem dokładnie powiedziałem doktorowi jaki ma być efekt i dokładnie taki otrzymałem. Jedynie co teraz widać że miałem przeprowadzony zabieg to po jednej stronie blizny po szwach których pewnie można było uniknąć gdybym wyjął wcześniej szwy. Ale teraz nosze plastry na te blizny i wszystko powinno się ładnie wygładzić. Jak coś to robiłem całą relacje z okresu rekonwalescencji więc możesz zajrzeć jak chcesz.
 

AdamZarewski

New member
Ja już po zabiegu jakieś dwa miesiące u tego doktora😀. Ze swojej strony mogę szczerze go polecić. Przed zabiegiem dokładnie powiedziałem doktorowi jaki ma być efekt i dokładnie taki otrzymałem. Jedynie co teraz widać że miałem przeprowadzony zabieg to po jednej stronie blizny po szwach których pewnie można było uniknąć gdybym wyjął wcześniej szwy. Ale teraz nosze plastry na te blizny i wszystko powinno się ładnie wygładzić. Jak coś to robiłem całą relacje z okresu rekonwalescencji więc możesz zajrzeć jak chcesz.
Dziękuję za te opinie :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Dr Adam Mroczek (Warszawa) Obrzezanie 2
B Lek. Adam Mroczek - Warszawa Lekarze 2
S Dr Adam Pietrowski Stulejka 18
K Dr Adam Nowakowski Poznań Lekarze 5
E dr Adam Guźniczak - Poznań Lekarze 1

Podobne tematy

Do góry