• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Adam Nowakowski Poznań

Kolargol

New member
Witajcie. Problemy ze "sprzętem" sprawiły, że trafiłem tutaj. Prawdopodobnie czeka mnie plastyka napletka lub obrzezanie. Jestem po wizycie u urologa na NFZ, ale rozczarowało mnie podejście lekarza. Postanowiłem iść raz jeszcze na NFZ, ale do kogoś kto "ma opinię" i przyjmuje również prywatnie. Znalazłem w sieci osobę ww dr Nowakowskiego.
Czy korzystał ktoś z jego usług i może zaopiniować? Od razu mowie, że nie liczę na to, że na NFZ mi pomoże, ale chciałbym otrzymać diagnozę a nie posiłkować się jedynie forami. Przyjmuje on w Marcusmed oraz NZOZ Grunwald. Wykonuje także odpłatnie zabiegi.
 

Kolargol

New member
Jakiej diagnozy oczekujesz? W przypadku stulejki to prosta sprawa.
Od jakiegoś czasu napletek nie "schodzi i wchodzi" płynnie i bezproblemowo na żołędzia jak wcześniej, tylko w jednym miejscu tworzy coś jakby "pętlę", która tworzy ucisk. Przy zwisie jest jedynie delikatny problem ze zsunięciem na żołądź (trzeba go złapać jakby od wewnątrz), zaś przy wzwodzie raz że sprawia ból przy wprowadzeniu członka do pochwy, a dwa powoduje ból przy wytrysku. Dodatkowo żołądź jest wręcz fioletowy z powodu ucisku. Dotad nie było żadnych problemów przez 15 lat systematycznego współżycia.
Szukałem lekarza który też wykonuje zabiegi(zdaje sobie sprawę, że to będzie odpłatne), ale chciałbym mieć pewność z czym dokładnie mam do czynienia.
 

nope

Well-known member
Stulejka nabyta, jeżeli to jest białe, pęka robią rany się rany to możliwe że to liszaj. Nie ma to znaczenia czy byles zdrowy przez 15 lat czy 30. Kazdemu to sie moze natrafic. Taką zmianę lepiej wyciąć i do plastyki bym sie nawet nie przymierzał na tw miejscu. Ciach obrzezanie i spokój. Jak chcesz zebym cos wiexej napisał to wstaw fotki.
 

Piter7710

New member
Witajcie. Problemy ze "sprzętem" sprawiły, że trafiłem tutaj. Prawdopodobnie czeka mnie plastyka napletka lub obrzezanie. Jestem po wizycie u urologa na NFZ, ale rozczarowało mnie podejście lekarza. Postanowiłem iść raz jeszcze na NFZ, ale do kogoś kto "ma opinię" i przyjmuje również prywatnie. Znalazłem w sieci osobę ww dr Nowakowskiego.
Czy korzystał ktoś z jego usług i może zaopiniować? Od razu mowie, że nie liczę na to, że na NFZ mi pomoże, ale chciałbym otrzymać diagnozę a nie posiłkować się jedynie forami. Przyjmuje on w Marcusmed oraz NZOZ Grunwald. Wykonuje także odpłatnie zabiegi.
Na zabieg to tylko Tondel.Mi gościu też zpaprał robotę i szukałem aż znalazłem w Poznaniu Dr.Tondela.teraz jestem już przeszło tydzień po zabiegu i wszystko jak ta lala się goji.Wiec jak na poprawkę to tylko Poznań o dr.Tondel.nie pożałujesz
 

Kolargol

New member
Na zabieg to tylko Tondel.Mi gościu też zpaprał robotę i szukałem aż znalazłem w Poznaniu Dr.Tondela.teraz jestem już przeszło tydzień po zabiegu i wszystko jak ta lala się goji.Wiec jak na poprawkę to tylko Poznań o dr.Tondel.nie pożałujesz
Jednak muszę zrobić obrzezanie. Ile płaciłeś u Tondela i co robiłeś?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry