• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

doświadczenia po zabiegu u dr Torza

mithra

New member
Czy przegląda to forum ktoś, kto miał zabieg całkowitego usunięcia napletka przeprowadzony przez ww doktora? Pytam ponieważ przeglądając forum widzę, że dr Torz wykonuje zabieg troche inaczej (wg mnie bardzo elegancko :) ).Minął mi 3 tydzień po zabiegu, po. 2tyg bylem na kontroli, dr stwierdził ze wszystko ładnie sie goi, po 20dniach podjąłem próbę delikatnej masturbacji i ' poszło' elegancko :) jednak gdy próbuje podnieść skórę która mi została widzę przekrwione miejsce złączenia skóry z trzonem. Jak długo czekaliście przed tradycyjnym sexem?
 

pkl87

New member
Chciałbym pomóc, ale niestety jestem dopiero 9 dni po zabiegu u dr. Torza. Też mam pozytywne odczucia po zabiegu, wszystko ładnie się goi i właściwie już na 2 dzień po zabiegu wszystko fajnie wyglądało.
Jako że u Ciebie minęło trochę więcej dni, to mam pytania:
- jak szybko zagoiło Ci się miejsce przy/po wędzidełku? U mnie co prawda krew nie leci, ale nie zabliźniło mi jeszcze wszystko w tym miejscu.
- czy wypadły Ci już szwy, a szczególnie te które znajdują się na górze penisa? U mnie po odciągnięciu skóry nie widać zupełnie szwów (miejsce szycia owszem, ale szwów nie widzę i zastanawiam się czy one wszystkie się wchłoną czy coś będzie wypadać z tamtego miejsca)
- czy wizyta na kontroli, 2 tyg po zabiegu była płatna? Czy zapisywałeś się na nią czy poszedłeś nieumówiony, a może zgłosiłeś lekarzowi że chciałbyś do niego przyjść bo coś Cię niepokoi?
 

mithra

New member
1. Do tej pory sie jeszcze nie zabliznilo calkowicir, ale wydaje mi się ze po ciueciu mala blizna musi zostać
2. Na dobra sprawę widoczny szew mialem tylko pod spodem zoledzia i wypadł mi kilka dni temu
3. Napisałem sms dr ze wpadne to odpisał w których godzinach żeby wejść miedzy pacjetami bez opłaty. Ogólnie w okolicy 8 dnia zaniepokoilem sie opuchlizna i oponka ale znikly do wizyty takze looz :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Skoro nadal jest rana to nie powinienes szarżować. Troche dziwne ze po miesiacu nadal jest jakakolwiek rana. Juz powinno byc zagojone.
 

mithra

New member
Skoro nadal jest rana to nie powinienes szarżować. Troche dziwne ze po miesiacu nadal jest jakakolwiek rana. Juz powinno byc zagojone.
w takim razie odwiedze lekarza, ale dopiero po weekendzie. czy Octenisept moze cos przyspieszyc? sporo widze rekomendacji na forum, jednak lekarz nic nie wspominał o tym środku
 
Do góry