• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Doświadczenia po zabiegu obrzezania całkowitego + pytania

Nie aktualizowałeś tematu z fotkami, widzę tylko po w 2 tygodniach. Będziesz może jakoś wstawiał zdjęcia jak to wygląda po 5 tygodniach? Pozdrawiam.
 

karlik000

New member
Byłem dziś u lekarza: przypadki krwi w spermie są dość częste wśród młodych ludzi, nie jest to coś niespodziewanego. Zbadano mi jądra i szybkie USG prostaty - żadnych zmian. Najprawdopodniej zdarzyło się to przez długa przerwę seksualna i mogły popękać jakies naczynka przy powrocie do sprawności seksualnej. Mam obserwować przez około dwa miesiące, gdyby coś się działo, mam się zgłaszać.
 

Krystiankendroj

Active member
Tak , bol po szwach czy później swędzenie, tam się wszystko cały czas goi , nawet do pół roku jak już widać że niby jest ok ale w środku cały czas coś się zmienia, ja jestem prawie rok czasu i co jakiś czas inne rzeczy były a bóle po szwach również, czy jakieś dyskomfort, to wrażliwe miejsce do tego było ciut, daj mu czas , możesz też smarować czymś żeby to się goiło dobrze
Ja polece ci masło shea , już długo stosuje i wszystkie lewe zmiany mi się poprawiły na lepsze , a i jak już zagojone ale coś pobolewa to możesz robić kompiele z sody oczyszczonej i wody
 

karlik000

New member
Siemanko,
odświeżę trochę swój post, bo już troche czasu minęło. Zamieszczam zdjęcia, jak to wygląda teraz:

No jedynie co martwi to ta opuchlizna/oponka. Tak to jest wszystko w porządku, objawy spermy w krwi minęły bez mała po paru dniach (związane to było z absencją seksualną). Dodatkowo jest wrażliwość jeszcze (niezbyt wielka, ale w niektórych miejscach nadal przeszkadza).

Od lekarza dowiedziałem się, że ta oponka może ale nie musi się wchłonąć. Oprócz względów wizualnych z niczym mi nie przeszkadza, wiec nawet nie wiem, czy decydowałbym się na korektę.

A jak u Was wyglądało gojenie?
 
Do góry