• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Doba po i już brak 2 szwów

Yankess

New member
Witam jak w temacie wczoraj rano miałem zabieg.Jak tylko wyszedłem ze szpitala wziełem przysznic i smaruje maścią.Wieczorem zobaczyłem zobaczyłem ze wypadł mi jeden szew po skonsultowaniu z pielegniarka okazało ze sie ze bez wniku jeżeli nic sie z tym nie dzieje.Dzisiaj rano wypadł mi kolejny szew czy nie uważacie że to za wczesnie i czy cos może sie stac.Bo nie wiem czy mam sie zgłosic do szpitala czy nie??Troche sie nie chce pzdr
 

Yankess

New member
No tu gdzie nie ma szwów to sie rozeszła troche.Ale bez wniku juz nastepne nie wypadaja moze te 2 były za słabo zawiązane.Poprostu sie bałem ze jak za bardzo sie rozejdzie to kiepsko bedzie sie goiło no ale zobaczymy.pzdr
 

bezczel

New member
Niestety w nocy mi się też zerwał jeden. Nie wygląda to ciekawie. Poczekam i zobaczę jak to się dalej będzie przedstawiało. Jak by cos to trzeba jechac w odwiedziny do Pana doktora :/
 

Yankess

New member
Ja rozmawiałem ze znajoma pielęgniarka z chirurgi i mówiła zeby obserwowac jak nic sie z tym nie dzieje to bez wniku jezeli krwiak sie nie robi ani nic podejrzanego to nie ma co sobie głowy zawracac.
 
Do góry