• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

długo po zabiegu , czy ktoś miał coś podobnego

rafakol

New member
Po przeprowadzeniu zabiegu wędzidełka pojawiło mi się zaczerwienienie przy ujściu cewki moczowej (tylko z jednej strony cewki) , wygląda to dosyć nie estetycznie i nie mogę się z tym uporać , raczej można wykluczyć infekcję ponieważ byłem u lekarza raz u urologa i raz u dermatologa pierwszy stwierdził zapalenie cewki moczowej ,leki nie pomogły drugi grzybicę tutaj także leki nie pomogły , a zaczerwienienie jest ciągle takie samo i nie zmienia wielkości ani nie boli itd. tylko źle to wygląda , czy ktoś z was miał/ma podobnie? mógłby mi coś na to doradzić ? i przy okazji zauważyłem że ludzie często piszą o bliznach itd a ja nie stosowałem na nie żadnych maści , najpierw miałem robione samo wędzidełko a później jak to nie pomogło w rozwiązaniu problemu częściowe obrzezanie ,aczkolwiek zaczerwienienie wystąpiło po pierwszym zabiegu . Czy wygląda to dobrze oprócz tego zaczerwienienia?
zdjęcia niektóre we wzwodzie ,nie które bez z góry dziękuję za pomoc
https://imgur.com/a/1B8MrrN
 
Oprócz tego zaczerwienienia wygląda to całkiem ok. Zważywszy że bywają takie zabiegi totalnie sknocone, myślę że dobrze trafiłeś. Który lekarz i gdzie to robił?
 

Podobne tematy

Do góry