• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Długi napletek i krótkie więzidełko

qwerty29

New member
Witam, czy to normalne mieć tyle skóry? albo za krótkie mam więzidełko bo gdy do końca obciągam skórę - tak żeby pod żołędziem nie robiła się żadna fałda, to od strony wiezidelka skora jakby pociagala za soba zoledz w dol. W stanie spoczynku to nie boli ale jak stoi to niemozliwe jest sciagniecie calkowice skory tak zeby nie robila sie falda pod zoledziem. Kiedy moja dziewczyna mocniej to robi reka to boli i mam uczucie jakby mialo zaraz cos pęknac,sama mi mowi ze widzi jak bardzo sie napreza wiezidelko. Stosunek to tylko jezeli ma dobre smarowanie. Dodam kilka zdjec zebyscie mogli ocenic bo sam juz nie wiem czy z moim fiutkiem jest wszystko ok.

Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wszystko jest ok. Niektórzy maja wiecej skory inni mniej. Wazne że wszystko działa. Wędzidełko jak najbardziej jest w porządku. Szkoda cokolwiek kroic i skracac bo moze byc gorzej.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Oczywiście można iść pod nóż, ale pytanie czy warto? Tutaj wszystko działa i furczy, więc nie ma potrzeby. Chyba, że estetycznie, to już do Ciebie zależy.
 

jarek89

Moderator
Wg mnie wszystko jest okej. Możesz swobodnie odciągnąć napletek do końca, wędzidełko nie jest sine.
Proponuje zastosować maść lub krem na wędzidełko.
 

Podobne tematy

Do góry