Zbyt długi napletek + krótkie wędzidełko

ihor

New member
Witam, mam problem ze zbyt krótkim wędzidełkiem sprawiającym ból podczas stosunku - zauważyłem ,że skóra jest coraz krótsza i twarda - do bólu trochę się już przyzwyczaiłem ale mam świadomość ,że tak być nie powinno...
Dodatkowo mam długi napletek , który zsuwa prezerwatywę podczas stosunku - po prostu jest to uciążliwe i normalnie przeszkadza... Sam napletek jest na tyle długi ,że nadal zwisa podczas wzwodu. Co do higieny (szczególnie w okresie letnim) jestem zmuszony przemywać penisa 3-4 razu dziennie, ponieważ wcześniej dochodziło do zapalenia napletka i żołędzi co kończyło się leczeniem maściami sterydowymi i dość mocnym swędzeniem. Pytanie co w takiej sytuacji zrobić, jaki zabieg rozważyć - na co się przygotować. Mam 25 lat i chciałbym poprawić swój komfort . Dzięki za odpowiedzi. Dorzucam zdjęcia wyżej wymienionych przypadłości.
http://imgur.com/a/fMpCV
http://imgur.com/a/8pjgb
http://imgur.com/a/nEm9a
 

jarek89

Moderator
Napletek jest rzeczywiście długi. Jeśli chcesz go zachować, to możesz skorzystać z zabiegu częściowego obrzezania. Być może nie trzeba będzie wycinać skóry po całym obwodzie, tylko w części grzbietowej (górnej), co da podobny efekt.

Wędzidełko masz prawidłowej długości, przynajmniej tak widać na fotce. Za długi napletek sprawia, że jest ono dla niego niewystarczające. Zabieg napletka powinien wystarczyć. Ewentualnie możesz je wydłużyć, tzn. przyciąć na górze i zszyć niżej. Wszystko jest robione w ramach jednego zabiegu.
 

ihor

New member
W takim razie pytanie co będzie najlepszym rozwiązaniem ??- obrzezanie częściowe, całkowite ?? Ktoś może już " przerabiał" taki problem?
 

jarek89

Moderator
Jeśli dodatkowym problemem są nawracające infekcje, to najlepszym rozwiązaniem zapewne będzie obrzezanie.
To musi być Twoja decyzja. Nie ma idealnej opcji.
O metodach leczenia - plusach i minusach każdej z metod znajdziesz sporo informacji w archiwum forum. Poszukaj ;)
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Zbyt długi napletek Stulejka 9
C Zbyt krótkie wędzidełko + długi napletek ? Krótkie wędzidełko 13
F Zbyt długi napletek. Plastyka? Stulejka 9
F Zbyt długi napletek Stulejka 1
G Zbyt długi okres nadwrażliwości Inne 3
Podobne tematy

Do góry
TOPlist