• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Depilacja miejsc intymnych

skubi173

New member
Witam chciałbym zapytać czy macie jakieś sprawdzone sposoby depilacji miejsc intymnych czyli penisa jąder. Dotychczas robiłem to np standardowo maszynka do golenia, ale nie wiem czy macie taki problem że odrastają na drugi dzień od razu i są czerwone drażniące krostki przez wrażliwą skórę i nie wiem jak z tym sobie poradzić może macie jakieś inne sposoby ?
Czekam na wasze opinie
 

Makintosz

Member
To normalne, że włosy odrastają - tak było, jest i będzie. Aby nie podrażnić skóry warto robić to pod bieżącą wodą lub użyć pianki do golenia.. w końcu dojdziesz też do większej wprawy i obejdzie się bez żadnych krwawień. Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma.
 

Klaus1

New member
Ja uzywam mydla od paru lat tylko, zadnej pianki. Nie czuje juz zadnego pieczenia. Na poczatku wiadomo ale to chyba pierwsze miesiace drazniace. A mam skore bardzo wrazliwa tak wiec wystarczy raz na tydzien sie golic jednorazowka i nawet z bardzo wrazliwa skora mozna to ogarnac.
 

Podobne tematy

Do góry