• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Depilacja miejsc intymnych - Problem

Bonakera

New member
Witam
Mam problem z depilacja mianowicie mam pieprzyk w okolicy penisa mianowicie w przy samej skórze, na zgięciu, gdzie penis się łączy z ciałem z boku. Chciałbym się wydepilować na zero, ale maszynką jednorazową raczej odpada, bo boje się, że zatnę pieprzyk. Z reszta po korzystaniu jednorazówki mam podrażnioną skórę. Myślałem nad jakimiś kremem czy tam żelem do depilacji, ale nigdy z takich rzeczy nie korzystałem i nie chciałbym podrażnić skóry ani nic. Jakieś rady może macie? Proszę o poważne odpowiedzi.
 

Klaus1

New member
Naloz pianke do golenia. Ja mam bardzo wrazliwa skore, mam atopowe zapalenie skory ogolem i wystarczy ze nasmaruje mydlem i moge golic bez problemow.
 

pytanek

Member
Jeśli chcesz golić sie maszynką to polecałbym robienie do z włosem. Golenie miejsc intymnych pod włos może je podrażnić. Wiem ponieważ sam kiedyś tak się wygoliłem, że potem miałem problemy z chodzeniem ( wszystko mnie swędziało).
Poza tym są również inne możliwości:
kremy do golenia
maszynka elektryczna
możesz jeszcze zastanowić się nad depilacją laserową. Tutaj jest co nie co opisane:
www.laserdelux.pl/blog/depilacja-miejsc-intymnych-u-mezczyzn-poznaj-mozliwe-rozwiazania
 

Sasza

New member
a może fotodepilacja
to delikatny temat,ale też bardzo ważny.Może spróbuj w jakimś dobrym gabinecie kosmetycznym teraz to już nie jest żaden problem.
 
Ostatnia edycja:

Danielek1

New member
Witam
Mam problem z depilacja mianowicie mam pieprzyk w okolicy penisa mianowicie w przy samej skórze, na zgięciu, gdzie penis się łączy z ciałem z boku. Chciałbym się wydepilować na zero, ale maszynką jednorazową raczej odpada, bo boje się, że zatnę pieprzyk. Z reszta po korzystaniu jednorazówki mam podrażnioną skórę. Myślałem nad jakimiś kremem czy tam żelem do depilacji, ale nigdy z takich rzeczy nie korzystałem i nie chciałbym podrażnić skóry ani nic. Jakieś rady może macie? Proszę o poważne odpowiedzi.

Słuchaj, ale nie można po genitaliach (ewentualnie WOKÓŁ) - tak mi powiedzieli na bezpłatnej konsultacji w Clinica Cosmetologica w Gdańsku.
 

pudeleczko

New member
Witam
Mam problem z depilacja mianowicie mam pieprzyk w okolicy penisa mianowicie w przy samej skórze, na zgięciu, gdzie penis się łączy z ciałem z boku. Chciałbym się wydepilować na zero, ale maszynką jednorazową raczej odpada, bo boje się, że zatnę pieprzyk. Z reszta po korzystaniu jednorazówki mam podrażnioną skórę. Myślałem nad jakimiś kremem czy tam żelem do depilacji, ale nigdy z takich rzeczy nie korzystałem i nie chciałbym podrażnić skóry ani nic. Jakieś rady może macie? Proszę o poważne odpowiedzi.

A nie myslales moze o laserze? 2 lub 3 serie i masz problem z glowy :) Klinika Miracki w Warszawie zajmuje sie takimi zabiegami, tu masz opis ja bym na twoim miejscu nie czekala bo to super miejsce a efekty sa powyzej oczekiwan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry