• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy wszystko ok?14 lat

Status
Zamknięty.

Bartek.12

New member
Jest to dla mnie bardzo stresujące ale wstawiam zdj zeby dowiedziec sie czy wszystko ok i dlaczego moj siusiak jest mały.
Czesto gdy sie przebieram szatni i zmieniam majtki to koledzy sie ze mnie smieją ze mam malego(oni maja duzo wieksze) i ze mam malutkie jajka i mi czesto w nie pstrykają(wiem ze to dziwne ale dla nich to normalne)
Prosze o pomoc w ocenie
Tutaj zdj jak nie stoi:
 

mate25

New member
Jeśli chodzi o wielkość to masz normalnego penisa. Zupełnie się tym nie przejmuj. Masz troszke ciasny napletek i to jest faktycznie problem. Pytanie na ile ci to teraz przeszkadza.
 

Trolo

Well-known member
Brak zdjęć więc nie mogę nic powiedzieć. W tym wieku śmianie się z czyjejś fizjologii to głupota, bo każdy inaczej dojrzewa ale co poradzić taki wiek.
 

kaloryfer!

Active member
Glupota ale pamiętam że i mysmy se śmieszki robili z tego... najgorsze to było tzw. Krecenie wora albo zabawa w plaskacza w jaja... 🫣
 

Mateusz1999

Active member
Zdjęcia nie działaja ale moge napisać że ocenianie penisa w spoczynku jest kompletnie głupie bo nie każdy penis tak samo sie zachowuje podczas erekcji, Mój w spoczynku też jest malutki, a w wzwodzie jest ze 3 razy większy :D innym rośnie tylko troche gdy staje, a kolejnym tylko twardnieje zachowując ten sam rozmiar co w spoczynku. Nie przejmuj się tym. Swoją drogą pierwszy raz słysze o zmianie majtek w szatni przy wszystkich :D a jeśli Ci pstrykają w jajka to może zapytaj sie jakiej orientacji są. Dla mnie obleśne jest patrzeć na cudzego penisa na żywo a co dopiero dotykać, ale nic nie poradzisz, to chyba taki wiek, staraj sie nie przejmować, to zwykłe dzieci które są w rozwoju umysłowym kilka lat wcześniej niż Ty.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry