• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy warto w końcu pozbyć się napletka?

olafix22

New member
Witam serdecznie,
Mam 22 lat i zacząłem aktywne życie seksualne. Niestety, długość mojego napletka pozostawia wiele do życzenia. Nie mam problemu ze sciągnięciem jego, jednakże jego długość mnie denerwuje. Podczas wzwodu napletek zakrywa całego penisa. Problem pojawia się także podczas seksu. Po założeniu prezerwatywy po kilku chwilach naplet wraca, co powoduje ze prezerwatywa razem z nim się zsuwa. Jest to bardzo irytujące. Zawsze interesowałem się obrzezaniem, dużo o tym czytałem. Wiem że to rozwiązałoby moj problem. Prosiłbym Was o szczere opinie i poradę, czy warto w takim razie iść pod nóż. Jeżeli już, to czy high and tight byłoby okej?
<a href="https://ibb.co/2NfNKHv"> 68-E5-E0-B7-3-D95-4-FE4-90-B9-EA2-FEB068322
 

Sebix92

Active member
Próbowałeś kupić mniejszy rozmiar prezerwatywy, aby była ciaśniejsza?
Anatomiczne napletek działa bez zastrzeżeń.
Czy masz zdjęcie w spoczynku bez ściągniętego napletka?
Jeżeli nie przeszkadza Ci wizualnie, a tylko ze względu na prezerwatywe, to warto próbować innych.
 

olafix22

New member
Jak zwykły rozmiar założę, to nawet nie zsune jej, bo moj penis jest dosyć gruby. Problem jest taki, ze nawet bez prezerwatywy on sam wraca. Wystarczy reka sciagnac napletek i zaraz sam się zsuwa. Nie jest to zbyt komfortowe. W zwisie nie mam fotki, ale zwisa mi luzem z ponad centymetr napletka
 

Sebix92

Active member
Przy ciasnej prezerwatywie nie powinno być takiego efektu.
Dobrze działający napletek będzie dawał taki efekt, że wkładając będzie schodził, a wyciągać nachodził.
Czy mógłbyś zrobić zdjęcie w spoczynku?
Czy byłeś na konsultacji u lekarza?
 
Sevlbix nie do konca tak jest. W erekcji i w czasie stosunku napletek powinien najwyzej zachodzic lekko na brzeg zoledzi ale nigdy nie powinien sie nasuwac na cala zoladz bo wtedy nie czuc nic innego niz odczucia jak przy masturbacji
 

Podobne tematy

Do góry