• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Śląsk - Czy warto się obrzezać

Dawid_

New member
Mam na imię Dawid i niedawno skończyłem 19lat.
Z góry powiem, że nie mam problemu z napletkiem ale podoba mi się penis jak jest obrzezany i właśnie od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam.
Chetnie bym pogadał z kimś kto jest po zabiegu i może dać kilka rad, ewentualnie polecić coś na Ślasku
 

nope

Well-known member
Jeśli tego chcesz to, to zrób. Jestem na nie osobiście co do obrzezania jeżeli masz wszystko sprawne. Musisz sie liczyc z możliwymi konsekwencjami po zabiegu w postaci: brzydkiej blizny, efektu nie takiego jak chciales i jest też możliwosc spartaczenia zabiegu przez lekarza i trzeba później poprawiać. No i rada ode mnie. Chcesz miec ladnie zszyte i dobrze zrobione? Nie patrz na kilometry do lekarza, i nie sugeruj się opiniami bez zdjęć. Szukaj kogos kogo robote zobaczysz albo lekarz ci pokaże efekty pracy i jak ci się spodobają to wtedy ewentualnie rób. Warto też wybierać obrzezanie które zachowuje troche wewnętrznego napletka bo istnieje przekonanie że odpowiada za doznania(cięcie high) , za to cięcie low pozbywa sie albo calosciowo albo w dużej mierze wewnętrznego napletka i mogą pojawić się problemy, szczególnie gdy jest wycięty napletek wewnętrzny całosciowo a blizna schowana jest w rowku zażołędnym. Takiego cięcia unikaj. Jeżeli lekarz choć troche go zachowuje np z 1 centymetr przy low & tight to jeszcze okej.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Operacja stuleki na nfz śląsk Stulejka 4
L Stapler śląsk Obrzezanie 0
B Dobry chirurg Urolog Śląsk? Lekarze 3
B lekarze górny śląsk Lekarze 24
T Stulejka Śląsk Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry