• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy tu jest możliwa plastyka?

waski65

Member
A więc byłem na wizycie u dr. Michalskiego. Miły facet, chociaż wizyta wręcz błyskawiczna. Stwierdził, że plastyka to po pierwsze przeżytek a po drugie dochodzi często do nawrotów z czasem więc wg. niego nie wchodzi w grę. Na wszystkie moje pytania odpowiadał bez problemu, dał również bezpośredni kontakt do siebie w razie kolejnych. Zaproponował oczywiście obrzezanie i stwierdził, że w moim przypadku za pewne w grę wchodzi styl high&tight. Oczywiście nadmienił, że to również wszystko wychodzi "w praniu" podczas zabiegu i późniejszego gojenia. Wstępnie sobie ustaliłem zabieg na początek października (nie chce mieć armagedonu w spodniach w wakacje gdy ładna pogoda i często jestem w górach itp).

Panowie high&tight to dobry wybór?
 

Arek111

New member
A więc byłem na wizycie u dr. Michalskiego. Miły facet, chociaż wizyta wręcz błyskawiczna. Stwierdził, że plastyka to po pierwsze przeżytek a po drugie dochodzi często do nawrotów z czasem więc wg. niego nie wchodzi w grę. Na wszystkie moje pytania odpowiadał bez problemu, dał również bezpośredni kontakt do siebie w razie kolejnych. Zaproponował oczywiście obrzezanie i stwierdził, że w moim przypadku za pewne w grę wchodzi styl high&tight. Oczywiście nadmienił, że to również wszystko wychodzi "w praniu" podczas zabiegu i późniejszego gojenia. Wstępnie sobie ustaliłem zabieg na początek października (nie chce mieć armagedonu w spodniach w wakacje gdy ładna pogoda i często jestem w górach itp).

Panowie high&tight to dobry wybór?
Tu na forum chyba najbardziej polecają ten hight&tigh, ja idę na konsultacje w czwartek do dr Drabiny, zobaczymy co mi powie.
 

waski65

Member
Koledzy czy możecie się podzielić wrażeniami jak się zmieniło (o ile zmiany zaszły) Wasze życie seksualne po obrzezaniu H&T? Lepiej, gorzej, bez zmian? Tylko proszę o szczere odpowiedzi a nie chwalenie swojego bo głupio się przyznać do pogorszenia ;)
 

nope

Well-known member
@waski65 jezeli chodzi o mnie to krótka piłka.
Walenie konia na minus, lepiej bylo z napletem ale to nie tak ze nie ma przyjemnosci i nie da sie dojsc(czas w dojsciu u mnie taki sam) w klasyku nie czulem roznicy po zabiegu a przed pod wzgledem doznan czy czegos tam, jest git z oralem mialem troche gorzej w pierwszych miesiacach po zabiegu i ciezej bylo mi dojsc ale wszystko sie unormowalo i nie wiem czy to nie byl wplyw forum bo sie troche naczytalem o tym ; D bedzie git nie ma sie czego bac. To nie zmiana która odmienia życie bog wie jak.
 

Podobne tematy

Do góry