• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to na pewno prostata ? HELP!!!

hect

New member
Witam,

Po zapaleniu drog moczowych ktore leczylem Cipronexem , Proxacinem i Nolicinem - bola mnie plecy. Tak mniej wiecej na polowie kregoslupa. Brak problemow z oddawaniem moczu, pieczeniem cewki czy czestomoczem. Badanie TRUS wykazalo ze prostata ma 14 ml i jednolita budowe. Mam 28 lat, PSA 0,77, W badaniu per rectum prostata nie bolesna, gladka. Posiewy moczu i nasienia jalowe - robilem po kilka w roznych laboratoriach. USG jader , najadrza, nerek i prostaty przez brzuch OK. Od czasu do czasu raz na 2 tyg pobolewa mnie jedno jadro przez ok 10 min. Urolog ktory mnie leczyl stwierdzil ze to moze byc od kregoslupa. Co o tym myslicie ? Czy moze takie oznaki dawac prostata ? Czy powinienem zrobic jeszcze posiew wydzieliny z prostaty ? Co radzicie ? Pozdrawiam
 

wektor

New member
mysle, ze po zapaleniu cos zostalo i tak delikatnie czasem daje znac o sobie. z czasem bedziesz wiedzial czy to bakerie, poniewaz te pobolewanie jadra moze sie skonczyc powiększeniem najadrza. jak bedziesz czul tam guzek (zazwyczaj bolesny), tzn ze jakis patogen jednak.
 

hect

New member
dzieki za odpowiedz

czy powinienem cos z tym robic czy czekac az samo przejdzie ?
mam w domu 2 opakowania biseptolu ale nie wiem czy te lekarstwo dziala na prostate. nie wiem czy to zaczac stosowac i nie wiem czy kuracja 10 dniowa nie bedzie za krotka.
poza tym, czy mozna miec zapalenie prostaty jesli ona nie boli w badaniu per rectum i nie jest powiekszona na USG, a posiewy rowniez jalowe ? czy mieliscie taki przypadek ?
 

wektor

New member
zanim prostat sie powiekszy moga minac lata. na razie cos tam sie dzieje.
to nie jest normalne. ogolnie organizm niszczy patogen, ktory nie potrafi pr.
form przetrwalnikowych tak max. kilka tygodni. zazwyczaj sa to dni. jak potrafi jest problem. zapalenie mozesz miec, jakis drobne rejony moga byc zainfekowane. to sie okaze. jak bym to bral. to dziala w prostacie, tam dotrze.
 

Podobne tematy

Do góry