• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to jest załupek?

PanNapletek

New member
Wiem że mam za krótkie wędzidełko. Ale czy w okolicach zielonego koloru to tak zwany załupek? Czy wystarczy mi plastyka wędzidełka czy muszę być całkowicie obrzezany? Przepraszam za inny hosting ale na imgurze trzeba podawać numer konta

 

mati12

Well-known member
Tak masz nieduży załupek sama plastyka wezidelka nic w tej kwestii nie zmieni jedynie plastyka częściowe obrzezanie da efekt wiem z własnego doświadczenia jednak ja miałem większy załupek i nadmiar skóry co powodowało dyskomfort i ucisk pytanie na ile tobie to przeszkadza? Czujesz ucisk, ból?
 

PanNapletek

New member
@mati12 W erekcji nie mogę zsunąć napletka ale nie wiem przez co, czy przez to czy przez zbyt krótkie wędzidełko. Boje sie obrzezania. Podobno mniej się czuje

@dieselpower Czyli załupek jakby napletek nie chciał wrócić. Czyli załupka nie mam. A myślisz że samo przedłużenie wędzidełka pomoże?
 

mati12

Well-known member
Napisałem nieduży załupek zwężenie lekkie jest ja miałem typowy duży załupek nie musisz od razu mieć obrzezania plastyka też da efekt jeżeli lekarz stwierdzi że jest konieczna i tak będziesz musiał iść na poradę do uro loga więc on tobie doradzi
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mati nie pisz o zalupku bo to na zdjęciu żaden zalupek, nawet maly. A czy masz za krótkie wedzidelko to skad mamy wiedziec jak dales 1 zdjecie w dodatku nie od strony wędzidełka
 

PanNapletek

New member
@dieselpower @mati12 Wiem że mam zakrótkie wędzidełko. Pytam czy przez te zwężenie (nazwałem to błędnie załupkiem) muszę robić obrzezanie czy jakaś plastyka/wydłużanie wystarczy. Bo szkoda ciąć pół fujary jak nie ma aż takiej potrzeby. Dobrze to wiedzieć zanim się wybierze szamana - mnóstwo szamanów chce tylko obrzezać bo tak najprościej.
 

mati12

Well-known member
Na pewno obrzezanie potrzebne ci nie jest nie masz żadnych problemów by zsunac napiętej w czasie wywodu więc jest ok co do zweżenia jeżeli uciska przeszkadza poradz się lekarza jednak jeżeli zaproponuje obrzezanie wiej plastyka może tak ale tak jak pisze zależy czy uciska bardzo i czy masz dyskomfortu trakcie sexu
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mnóstwo szamanów jak to określiłeś chce obrzezac bo nie ma takich problemów po zabiegu jak przy plastyce. Plastyka to wieksze ryzyko ze zabieg sie nie powiedzie i skora sie zacisnie w miejscu ciecia bardziej niz przed zabiegiem. Jak ktos ma tendencje do stulejki to wieksze prawdopodobieństwo ze nawet jak sam zabieg sie uda to stuleja wróci za kilka lat.

Mati. Napisał wyraznie ze w erekcji nie jest w stanie zdjac napletka, także zabieg bedzie konieczny.
 

mati12

Well-known member
Napisałem że nie ma żadnych problemów by zsunac napletek w czasie wywodu więc po co obrzezanie? Kolega tutaj nie ma żadnej stuleki więc po plastyce żadnych problemów nie powinien mieć o ile w ogóle plastyka wchodzi w gre bo kolega nadal nie określił się czy czuje jakiś dyskomfort/ból

Wyżej po prostu wskoczyło mi słowo zamiast napletek to napiętej
 
Jak dla mnie to jest stulejka czesciowa. Ja miałem coś podobnego i tak zostało to określone. Wyraźnie widać, że skóra jest ciasna na obwodzie w jednym miejscu. Ja na poczatku miałem robione obrzezanie czesciowe i zostało wycięte za mało tej ciasnej skóry, przez co musiałem robić potem całkowite , bo dalej miałem problemy z ściągnięciem napletka i bólem na obwodzie. Osobiście nie widzę nic zlego w obrzezaniu i jeśli ktoś ma się męczyć psychicznie tak jak ja, to polecam obrzezanie calkowite w takim przypadku, jaki jest na zdjęciu powyżej.

I też jak kolega bez wzwodu mogłem ściągnąć napletek, ale juz podczas wzwodu nie mogłem do końca tego zrobić. Skóra robiła się napięta, błyszcząca i towarzyszył temu duży ból. Po prostu te zwężenie jest na tyle ciasne, że blokuje w wzwodzie możliwość dalszego zsunięcia na trzon.
 

Trolo

Well-known member
Pokaż od strony wedzidelka w trakcie wzwodu ze zsuniętym napletkiem. Ja mialem podobnie jak Ty i po usunięciu wędzidełka jest bardzo dobrze.
 

Podobne tematy

Do góry