• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to jest stulejka?

Rafael

New member
Witajcie ;)

Zastanawia mnie, jaki rodzaj stulejki mam.
Otóż nie mogę ani podczas wzwodu, ani także w spoczynku zsunąć ponad żołądź napletka. Zawsze schodzi tylko do połowy żołędzia i ani trochę dalej.

Następnym, zastanawiającym faktem jest to, że jak jest w spoczynku, to prącie się chowa w ciało, tzn. skórkę można przycisnąć i nic w niej nie ma - po prostu penis się chowa do środka.

Nie mówiłem jeszcze o tym rodzicom, wstydzę się trochę.
Z góry dziękuję ;]
 

guyno1

New member
To jest raczej całkowita. Nie ma się czego wstydzić :p. Powiedz że masz problem urologiczny, który trzeba usuwać chirurgicznie, rodzice zrozumieją.
 

scream

New member
Raczej każdy tak ma. Mi się chowa pod wpływem dużego stresu i jak jest mi cholernie zimno a do małych on nie należy więc nie ma się czym przejmowac :p
 

Rafael

New member
Która opcja w moim wypadku będzie najbardziej odpowiednia - obrzezanie czy coś innego? Słyszałem o oponce, rozszerzaniu plastycznym wędzidełka.

Na pewno w NFZ będę to robić, więc od razu z pytaniem, czy każdy szpital ma możliwość znarkozować pacjenta? I czy jest szansa się nie wybudzić z narkozy?

Moglibyście również pokazać jak wygląda po rozszerzeniu wędzidełka, jak po oponce a jak wygląda przed i po obrzezaniu.

Pozdrawiam ;)
 

Podobne tematy

Do góry