• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to jest stulejka?

antek321837

New member
tu jest link to zdjecia podczas wzwodu i nie jestem pewny czy to stulejka czy co. Podczas wzwodu moge normalnie odciagnac napletek za żołedzia tak jak na drugim zdjeciu. Na piereszym jak tak jak bym nic nie robil i no nie wiem co mam o tym myslec.
 

Biszek

New member
A czy powoduje u Ciebie to jakiś dyskomfort, ból? Podczas ściągania napletka we wzwodzie schodzi on naturalnie bez żadnego uczucia uciskania?
 

Biszek

New member
Jeżeli pojawia się przy tym ból/pieczenie/dyskomfort to najlepiej jakbyś udał się do urologa bo faktycznie widocznie jakiś problem się pojawia. Może faktycznie napletek jest minimalnie za wąski, przez co powoduje to u Ciebie taki dyskomfort, ale wydaje mi się, że nie zasługuje to jeszcze na miano stulejki, co najwyżej niepełnej - ale tutaj najlepiej by było, żeby wypowiedział się ktoś inny, jeśli chodzi o dokładną terminologię. Najpewniej wystarczy w takiej sytuacji rozciąganie i może jakaś maść sterydowa, skoro problem jest tak niewielki, ale dla urologa lepiej iść.
 

Sebix92

Active member
Pokaż od strony wędzidełka, bo tutaj nie widać problemu. Naciągnij mocniej w dół. Może masz tylko długo napletek.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak dla mnie to jest ok. Jezeli chciałbyś by napletek schodzil nizej musialbys skorygowac wedzidelko. Stulejki nie masz. Ja bym nie ruszał.
 

antek321837

New member
to w takim razie dziekuje za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie, bo nie wiem czy tak ma byc czy co. Chodzi o to pierwsze zdjecie, bo podczas wzwodu napletek jest tak jak na zdjeciu 1, a wydaje mi sie ze powinno byc tak jak na zdjeciu 2, lecz to co jest na drugim zdjeciu no sam przesunalem napletek.
 

Trolo

Well-known member
Masz normalnego penisa i nic mu nie dolega. Jakis dyskomfort moze pojawiać sie zapewne gdy "na sucho" zsuwasz napletek.
A to normalne, że napletek nie zsuwa się sam podczas wzwodu tylko trzeba mu pomóc.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Mi sie wydaje ze niektórzy tutaj co raz widza za krotkie wedzidelka. Jak przy zdjeciu napletka nie ciągnie grzyba w dol jakos nienaturalnie to wszystko jest ok. Po co kroic jak nie trzeba
 

mati12

Well-known member
to w takim razie dziekuje za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie, bo nie wiem czy tak ma byc czy co. Chodzi o to pierwsze zdjecie, bo podczas wzwodu napletek jest tak jak na zdjeciu 1, a wydaje mi sie ze powinno byc tak jak na zdjeciu 2, lecz to co jest na drugim zdjeciu no sam przesunalem napletek.
Wszystko wyglada ok stulejki nie masz na pewno co do wezidełka jezeli w przyszłości bedziesz czuł dyskomfort podczas współżycia zawsze mozesz udac sie do urologa i doradzi czy potrzebny jest zabieg przedłużenia węzidełka
 

Podobne tematy

Do góry