• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to jest obrzęk?

marcin234

Member
Przez pomyłkę wysłałem niedokończony post, a nie widzę opcji edycji.
Poniżej jest link do zdjęcia, na którym widać coś w stylu obrzęku po prawej stronie zoledzi.

Czy to jest na pewno obrzęk, który z czasem zniknie, czy po prostu tak wyszło po obrzezaniu staplerem ?
Nie widziałem czegoś takiego na relacjach u innych osób z forum, dlatego trochę mnie to niepokoi.
 

dandoo

Active member
Marcin mi to wygląda ok, jesteśmy świeżo po cięciu, więc na wszystko potrzeba czasu, ja tak jeszcze nie odciągałem skóry boje się, że coś zerwie, wiesz poza tym mam żołędż odkrytą, poza tym boli Cię jak odciągasz?
 

marcin234

Member
Nie bolało mnie, ale generalnie nie odciągałem za bardzo - tylko minimalnie przy psikaniu przy zmianie opatrunku. Lekarz nic nie mówił o ćwiczeniu napletka, więc tego nie robiłem. Ból czasami występował, gdy zszywki wbijały się w żołądź. Na początku skóra sama wracała, ale już od jakiegoś tygodnia wszystko jest odsłonięte i mnie to cieszy, bo nie wbijają się zszywki.
 

marcin234

Member
Zauważyłem, że niektóre zszywki już zaczynają odstawać od skóry, więc liczę na to, że po tych 3 tygodniach zaczną wypadać same. Szczerze mówiąc nie chce mi się jechać do lekarza na wyciąganie zszywek, a samemu się boję, bo różnie się to może skończyć.
 

marcin234

Member
Odnośnie tych odczuć to wydaje mi się, że jest to kwestia przede wszystkim psychiki, bo po obrzezaniu nie masz w głowie blokady, że coś Cię boli i tak naprawdę penis nie jest w pełni funkcjonalny
 

marcin234

Member
Z tego co czytalem na forum, wiele osób ma minimalna stulejkę i czasem po wielu latach dopiero decydują się na zabieg będąc aktywni seksualnie. Podobno zdarza się też coś takiego jak stulejka nabyta, dlatego cieszę się, że zrobiłem ten zabieg i mam problem z głowy na całe życie.
 

Podobne tematy

Do góry