• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to grzybica ?

kicajan

New member
Witam walczę od paru lat z grzybica penisa . Na początku miałem czerwone kropi na żołędzi i ściągnięty napletek zmuszony naskórek smarowałem kremami maściami itd. Coś tam pomagało ale za jakiś czas wracało.. ale ostatnio miesiąc temu pokazało mi się na żołędzi jakby białe plamy .. lekarz stwierdził że to liszaj .. stosuje kremy na to ale nic nie pomaga.. raczej mi się wydaje że to grzybica lub coś więcej bo mam bóle w miednicy itd .. jakieś bakterie w nasieniu czy prostaty.. w cewce po badaniu wyszło że paciorkowiec brałem antybiotyk ..
 

kicajan

New member
 

back

New member
Ja rozpocząłem teraz kurację. Przez mc mam stosować 2x dziennie clobederm, później zmienić na 1x dziennie i włączyć protopik
 

morgan66

Active member
Hej, zdjęcie z 12.12.2023 wyostrzone pokazuje rzeczywiście bielsze obszary, ale zdjęcia z 12.18.2023 jak dla mnie to raczej normalny wygląd żołądzi. Moim zdaniem zamiast katowac się maściami immunosupresyjnymi czy sterydowymi to zaryzykowałbym obrzezanie bo na moje oko masz jednak krótkie wędzidełko i przyciasnawy napletek. Może to rozwiąże sprawę. pozdrawiam
 

back

New member
Ale jeśli jest już liszaj na żołędzi to samo obrzezanie nie za bardzo pomoże. Chyba że przy okazji usuwa się napletek, który zmieniony też jest liszajem.
 

Podobne tematy

Do góry