• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to grzybica?!!!

Witam jestem po plastyce i wsyztsko było w porządku od 2 dni mam suchego napletka i i jest pomarszczony proszę o pomoc

Penis
Bardzo się boję o penisa jestem po plastyce nie zrobili mi wędzidełka niewiem czemj dalej podczas wzwodu mi nie schodzi za żołądź teraz te dziwne zmiany jest do niczego...
Mam 15lat
 
Na kiedy masz zaplanowana wizytę kontrolną?
Miałem dziś ale ci lekarze na NFZ.. Nic nie powiedział byłem tam minutę położyłem się wyciągnąłem ptaka kazał odwinac odwinaolem powiedział że wsyztsko okej powiedziałem ze podczas wzwodu nadal mi nie schodzi i mam za krótkie wedzidelko powiedział spokojnie za pół roku jest kontrola zobaczymy taka była rozmowa... Rodzice mówią że to normalne i że wszytsko jest okej ale ja jestem pewien że jest coś nie tak niewiem czy będzie miał jeszve kiedyś zdrowego penisa...
 

mati12

Well-known member
Spokojnie raczej nie wygląda na grzybicę wygląda tak z pewnością bo masz cały czas odkryty żołądź? Czy się mylę i chodzisz z zsunietym napletkiem?
 
Spokojnie raczej nie wygląda na grzybicę wygląda tak z pewnością bo masz cały czas odkryty żołądź? Czy się mylę i chodzisz z zsunietym napletkiem?
Nie chodze ze Schowanym ale często odwijam żeby się przyzwyczajać plus dodam ze miałem taka pekajaca skórkę mała praktycznie nie widoczną
 

mati12

Well-known member
Nie cytuj mojego posta jak odpowiadasz bezpośrednio pod nim jeżeli nie boli i nie piecze to wszystko ok nos zsuniety napletek na główce dbaj o higiene a będzie dobrze
 

mati12

Well-known member
Zakryta napletek naciągnięty na główce ile się da wtedy żołądź jest zasłonięta opuchlizna schodzi szybciej
 

mati12

Well-known member
Jeżeli chodzisz z odsłonięta główka wtedy żołądź zaczyna przyzwyczajać się do nowego środowiska i może zmieniać wygląd Jeżeli ty chodzisz z odsłoniętym napletkiem to twoja żołądź po prostu się hartuje
 
Patrz mianowicie mam dziwne dwie skórki jedna normalna od napletka i druga taka posklejana w wodzie najbardziej ja widać i jest to strasznie suche mogę ta skórkę obrywac ale w nielicznych miejscach końcówkę mam zaczerwieniona i boli przy dotyku jestem tydzień po zabiegu problem wystąpił niedawno tak to wsyztsko było super...
Wygląda to mniej więcej tak
 

mati12

Well-known member
No tak skoro główkę masz cały czas odsłoniętą to żołądź się hartuje Skóra będzie schodziła a pod nią będzie już nowa jeżeli byś nosił napletek zaciągnięty na główkę to by nie wystąpiło
 
Przepraszam nie znam się co to główka? I czy mam nosić grzyba na wierzchu czy showanego i co mam robić z ta skóra najlepiej nic? Przepraszam ale mało się znam
 

mati12

Well-known member
Żołądź, główka ,grzyb to wszystko jedno określenie noś jak go nazwałeś grzyba z chowanego napletek ściągaj tylko by umyć w wszustko samo powinno wrócić do normy
 

Podobne tematy

Do góry