Czy na tym forum funkcjonuje administracja/moderacja?

phimosis00

New member
Cześć,
piszę w raczej niefajnej sprawie - chodzi mi trolli zaśmiecających to forum. Mam na myśli użytkownika tomasz999. Użytkownik ów zakłada durne tematy, w których wrzuca praktycznie taką samą treść nt. stulejki/obrzezania itp.. Z treści jego postów wynika, że jest przeciwnikiem plastyki/obrzezania, rozsiewa tylko zamęt wśród nowych użytkowników borykających się z tym problemem.
Czy możecie coś z nim zrobić? To było zabawne na początku, ale chyba nikt nie jest na tyle głupi by dać się mu strollować.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, myślę, że znajdzie się sporo innych użytkowników, którzy poprą mój wniosek. Nie zaśmiecajmy tego forum.
 

sławek83

Moderator
Nie, nie ma tu nikogo kto by się zajął sprawami forum. Cieszę się, że nie tylko ja widzę tu "śmietnik" tylko, że z tego nic nie wynika ;( nikogo to nie obchodzi. Dlatego przestałem tu wchodzić bo mam dosyć tego bajzlu. Z administratorem się kiedyś kontaktowałem, chciałem nawet pomóc przy obsłudze forum, ulepszeniu. Były plany, pomysły... ale administrator zakrywa się brakiem pieniędzy, bo przecież w tym kraju bez kasy niczego się nie zrobi według niego. Ja jestem innego zdania i wiem, że jak ktoś chce coś zrobić to nie ma przeszkód w niczym. Poza tym, żeby wybrać nowych, odpowiedzialnych, chcących coś tu polepszyć moderatorów to trzeba na to kasy??? Od kiedy? Ci moderatorzy których można tu wyszukać, swoją aktywność skończyli wieki temu a administratorowi odpowiada to, że nikt tu nic nie robi. Więc kolego, musisz się przyzwyczaić do tego albo daj sobie spokój bo szkoda czasu. Ja naprawdę byłem pełen zapału żeby tu pomagać ale sam niczego nie zrobię a administrator... szkoda gadać ;(
Oczywiście, jak ktoś chciałby mojej rady w swojej sprawie, proszę pisać na PW do mnie lub w moim temacie. Pozdrawiam.
 

admin

Administrator
Członek Załogi
Konta użytkowników zamieszczających śmieciowe wpisy zostały zablokowane. Administracja i ograniczona moderacja funkcjonuje. Do panelu moderatora zaglądam regularnie, na wszelkie zgłoszenia reaguję najpóźniej w ciągu kilku dni. Zdaję sobie sprawę, że jest wiele do zrobienia i pomoc z Waszej strony będzie nieoceniona ale przydzielanie jakichkolwiek uprawień moderatorskich przed przenosinami na nowe oprogramowanie mija się z celem.
 

sławek83

Moderator
przydzielanie jakichkolwiek uprawień moderatorskich przed przenosinami na nowe oprogramowanie mija się z celem.

Przenosiny które trwają od ponad roku i nigdy nie dotrwają do realizacji bo rzekomo brak kasy, a kasy będzie brak jeszcze długo i koło się zamyka. Nie ma co liczyć na jakiekolwiek przenosiny tylko trzeba radzić sobie z tym co tu jest, bo nic ani nikt tego tu nie zmieni.
 

admin

Administrator
Członek Załogi
W przeciwieństwie do Ciebie znam budżet, statusy poszczególnych prac i wiem, że koło się zdecydowanie nie zamyka i zmiany na forum będą miały miejsce. Wolno bo wolno ale zmierzamy do przenosin na nowy, wydajniejszy serwer i nowe oprogramowanie.
 
Do góry