Czy mój penis wygląda i zachowuje się prawidłowo?

Feniks1

New member
Mam 14 lat i chciałbym w końcu dowiedzieć się czy mam się czymś niepokoić.Napletek podczas spoczynku jak i zwodu schodzi gładko do końca.Jednak pozostaje w rowku żołędnym i muszę mu delikatnie pomóc ręką żeby wróciła na miejsce.Nie czuje przy tym żadnego bólu,jak i przy sciąganiu. Dodam jeszcze że podczas zsuwania napletka do końca lekko napina mi się wędzidełko ale nie sprawia bólu.
Jeśli możecie oceńcie ze zdjęć czy mój penis wygląda prawidłowo i czy przyszły stosunek da radę?
Masturbuje się normalnie tylko jak mowie czasem trzeba wykonac dwa ruchy aby sie nasunął na zoladz, dzieje sie tak gdy jestem 100% podniecony, przy suchym wzwodzie bez pdoneicenia wsyzstko działa.
Miałem jeszcze dodać to, że podczas wzwodu sama skorka mi nie zejdzie tylko musze reka i to ze jest lekki ucisk ale mi nie przeszkadza i mnie nie boli, czy moge np spać z odslonietym zoledziem albo sprobowac chodzic tak wszedzie aby skora mi sie rozciagnela?

Przód penisa w wzwodzie:
https://imgur.com/8qEU84t

Tył penisa w wzwodze (wedzidelko)
https://imgur.com/H8Qn84u
 

Trolo

Active member
Faktycznie jest dobrze i wygląda w porządku. A jak sytuacja wyglada gdy naciagasz skórę w dół ręką. Odwzorujesz w ten sposób ruch podczas wkladania penisa. Bo wtedy moze się napinać wedzidełko i mozesz czuć jakiś dyskomfort.
 

felixz

New member
Masz trochę ciaśniejszy napletek przy żołędzi. Możesz z czasem ręcznie rozciągnąć napletek aby był luźniejszy, np. chwilę przytrzymywać dwoma palcami od środka kilka razy w ciągu dnia, nie za mocno byle nie bolało. Wersja dla leniwych: https://www.phimocure.net
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Czy mój penis jest zbyt mały? Inne 9
W Czy mój penis wygląda prawidłowo? Stulejka 4
M Czy mój penis jest zdrowy? Inne 2
R Czy mój penis wygląda normalnie? Inne 4
F Czy mój penis jest w porządku Krótkie wędzidełko 2
Do góry