czy mój penis wygląda prawidłowo? lekkie skrzywienie w góre, prawie 17 lat

patryk291

New member
Czy mój penis wyglada prawidlowo i czy wielkość jest odpowiednia? nie mam problemu z ściąganiem napletka, ale ciekawi mnie to czy skrzywienie w góre nie bedzie sprawiac mi w zyciu trudnosci?? czy z wedzidelkiem wszystko mam w porządku? //// I na koniec może głupie pytanie ale jestem ciekawy jak to wygląda u was... podczas wzwodu mam ok. 15-16cm a jak opadnie to tylko 6-7cm. Czy taka różnica jest normlana i dziewczyny normlanie beda reagowac na to. PRosze bez głupich komentarzy i dziękuje z gory za odpowiedzi. /// we wrzesniu koncze 17 lat.

zdjęcia:
https://imagehost.pl/image/6C6VG
https://imagehost.pl/image/6C5wn
https://imagehost.pl/image/6CMfe
https://imagehost.pl/image/6CeMq
 

Dodo

New member
Napletek chyba nie zsuwa się sam przy wzwodzie i musisz go odciągać? Bo jeśli tak, to może kiedyś (ale nie musi) dojść do zmian na jego szczycie i wywołać nabytą stulejkę. Gdyby do miało dojść, to oczywiście można to szybko wyleczyć.
Skrzywienie? Jak dla mnie to raczej łagodne wygięcie. Wygląda naprawdę spoko.
Co do różnicy w wielkości, to nie ma to znaczenia przy seksie. Choć każdy oczywiście wolałby mieć dużego w każdym stanie. ;-)
 

Trolo

Well-known member
Jak będzie napletek zsuwał to do niczego takiego nie dojdzie. Nie ma co mu tu zawracać głowy przyszłymi problemami. W tym wieku to pewnie codziennie jedzie na ręcznym więc mu to nie grozi, a jak nie to przynajmniej raz w tygodniu.
Nic Ci nie jest, penisa masz normalnego. Taka różnica między spoczynkiem, a wzwodem jest ok bo dziewczyna zobaczy ile urósł i będzie się wydawał większy niż w rzeczywistości jest.
Kolejna sprawa to to, że nie każdy chce mieć dużego w spoczynku. Nie każdemu na tym zależy, chyba, że ma się jakieś kompleksy, obsesję na tym punkcie, nasłucha się gdzieś że jakiego to się nie ma kutasa i potem będzie się zadręczał, że ma małego.
Jeszcze raz powiem, masz normalnego penisa i nie jedna, albo tylko jedna (zależy jak wybierzesz) będzie czerpać z niego przyjemność.
 

latek777

Active member
masz penisa soldnego średniaka, nie jest mały, sam mam takiego samego daje radę bez problemu, no chyba, ze chcesz w porno karier robić to tam trzeba mieć 20-25:p
 

Matador

Member
Normalnego penisa masz. Skrzywienia prawie nie widać (a zresztą takie lekkie w górę jest ponoć nawet pożądane), a długość w erekcji powyżej średniej
 

Podobne tematy

Do góry