• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Micasa

New member
U mnie sprawa wygląda tak. W stanie spoczynku mogę ściągnąć spokojnie cały napletek. Podczas wzwodu mogę ściągnąć do 3/4 długości, z bólem mogę zdjąć cały lecz nie wygląda to chyba normalnie. Przy dotykaniu żołądź. Jutro wrzucę zdjęcia. Mam 16 lat. I tutaj pytanie, do jakiego lekarza pójść z prośbą o radę? Do lekarza rodzinnego czy do poradni urologicznej? Wolałbym nie mówić rodzicom, ale jeśli będzie trzeba to powiem. Oczywiście wszystko chciałbym załatwić bez opłat, a jeśli już to z małymi. I czy mogą tutaj pomóc ćwiczenia w wodzie, jak je dokładnie wykonać? Z góry dzięki
 

fleepgames

New member
Czy mam stulejke?

Witam.
Mam na imię Oskar i mam 13 lat. Ostatnio coś dziwnego stało się z moim penisem a mianowicie nie mogę do końca ściągnąć napletka zarówno jak i w spoczynku jak i w erekcji.
Dodam,że jakiś miesiąc temu jeszcze wszystko było Ok tzn. mogłem ściągnąć napletek do końca w erekcji jak i w spoczynku.
Poniżej załączam kilka zdjęć w spoczynku i w erekcji:

Imgur: The most awesome images on the Internet

Dziękuję za każdą pomoc.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Oczywiscie musisz powiedzieć rodzicom bo sam do lekarza nie mozesz iść. Tak nabawiles sie stulejki. Sama przyszla, niestety sama sobie nie pojdzie. I to dosc mocna stulejka niestety bo nawet w spoczynku jest dramatycznie ciasno, w zwiazku z czym nie mozesz dokladnie umyć penisa.
 

kamilllo

New member
Mam standardowe pytanie o stulejkę. Sytuacja u mnie wygląda tak. Miałem za krótkie wędzidełko. Byłem je poprawić około 2 lata temu. Jest lepiej, to na pewno, bo mnie tak nie ciągnie. Jednak w momencie maksymalnego wzwodu wydaje mi się, że robi mi się pierścień, który czuć. Nie wiem jednak czy tak ma być, czy to nadaje się do poprawki.
Nie wiem też, czy wędzidełko po naprawie może być lekko odczuwalne? Na zdjęciu od spodu widać taki biały punkt (w linii szycia na górze) który im wzwód jest mocniejszy bardziej się napina i czuć go.
Nie wiem więc czy - a) tak ma być b)trzeba poprawic wędzidełko, bo nie powinno go w ogóle być czuc c)jest stulejka
Proszę o opinie i dziękuję z góry za wszelkie uwagi i komentarze.
Zdjęcia:
Imgur: The most awesome images on the Internet
 

fur

New member
hej wiem ze mam stulejke i prawdopodobnie za krotkie wedzidełko,chce sie poddac zabiegowi czesciowemu obrzezania,tak zeby choc troche napletka w spoczynku zostawało na głowce penisa,jaki rodzaj obrzezania czewsciwoego polecacie,bo slyszalem ze sa 4.
oto zdj.doradzcie cos lub inna metode


http://i.imgur.com/Jr1vkUF.jpg
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wg mnie patrzac tylko na te zdjecia czeka cie całkowite. Takze raczej nic ci napleta nie zostanie. Oczywiście dokladnie powie lekarz jak zbada, a przy zabiegu zobaczy co da się zrobic i ile napleta uda sie ocalic.
 

sławek83

Moderator
Wg mnie patrzac tylko na te zdjecia czeka cie całkowite.

Ja bym się powstrzymał trochę z tym całkowitym ;) Miałem stulejkę podobną jak u kolegi fur na zdjęciu, a chyba jeszcze gorszą i lekarz zadecydował w moim przypadku na częściowe za co jestem mu bardzo wdzięczny. Wydaje mi się, że jak lekarz dobry i fachowy to potrafi zrobić tak, żeby nie wycinać wszystkiego. Chyba, że nie widzi innej możliwości to wycina wszystko.
 

sławek83

Moderator
Kolego kamilllo, na zdjęciach widać, że na pewno masz delikatnie za wąski napletek (za ciasny). Widać to najbardziej na ostatnim zdjęciu. Dziwi mnie, że lekarz tego nie zauważył jak robił ci wędzidełko. Radzę iść z tym do lepszego lekarza żeby poprawił ci i napletek i wędzidełko.
 

kamilllo

New member
Dziękuję Ci za opinię. Hm, może za pierwszym razem było tak dlatego, bo ja swoją uwagę lekarza zwróciłem na problem z wędzidełkiem. No ale fakt, skoro się na na tym "biznesie" to mógłby sam to zauważyć - nie wiem. W takim razie będę musiał poszukać kogoś lepszego, choć niby byłem u lekarza z dobrymi opiniami :/ Pytanie tylko czy wędzidełko da się jeszcze poprawić (bo zakładam że napletek tak, nic z nim nie było jeszcze robione).
 

kubunio38

New member
Witam czy mógł by mi ktoś powiedzieć czy mam stulejke? Mam 14 lat, 6-7 w spoczynku i 14cm we wzwodzie. Podczas spoczynku napletek normalnie schodzi a podczas erekcji praktycznie do końca, lecz czasem sprawia to ból i zsuwa się on do poczatku. W czasie masturbacji czuje ból gdy napletek jest na dole.
 

piotrxd

New member
witam zdecydowalem sie na zabieg bylem u urologa dostalem skierowanie do jastrzebia czyli na fundusz zdrowia
i tu moje pytanie czy ktos robil tam zabieg mam kilka pytan ?


pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

papito123

New member
witam, mam pewien problem. Otóz w piątek chciałbym zrobić swój pierwszy raz lecz mój penis wygląda tak:

Minimalny wzwód, prawie że w ogole:Imgur: The most awesome images on the Internet
Wzwód maks.: Imgur: The most awesome images on the Internet
Wzwód maks i odciągnałem skóre do siebie całkiem: Imgur: The most awesome images on the Internet

I moje pytanie. czy to jest stulejka. Czy coś innego. I czy mogę normalnie z tym uprawiać seks z prezerwatywą? prosilbym o szybką odpowiedz. pozdrawiam!
 

Samuraj

New member
Mam podobnie... Uprawiam sex i w niczym mi to nie przeszkadza a moja partnerka jest zadowolona :) Jeżeli nie odczuwasz bólu i napletek schodzi bez problemu z żołędzia to śmiało próbuj swoich sił :D
 

rycerzortalionu

New member
zdjęcia screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.
Wczoraj podczas kompieli ,sciągnołem napletek - wcześniej nie było to możliwe z powodu zwężenia aka stuleja.Teraz nie mogę z powrotem nałożyć napleta na berło.Skóra zablokowała się pod żołędziem .Czy koniecznie muszę isć do lekarza ? Czy żołądz jest w dobrym kolorze ? Czy to faktycznie stuleja ? :confused: dodam ,że mogę nałożyć napletek tylko do pewnego stopnia
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry